OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  15.03.2017, ~ Administrator   

To dopiero początek marca, ale już większość z nas myślami jest daleko, przy wakacyjnym wypoczynku. Pierwszym „przystankiem” przed wakacyjnymi urlopami będzie oczywiście długi weekend majowy. Warto wówczas udać się do miejscowości Prażmowo nad jeziorem Jagodne, gdzie nastąpi otwarcie nowej przystani jachtowej wraz z polem kempingowym o nazwie Port Jagodne. 

Miejsce to jest kontynuacją działalności Portu Tajty - spokojnej przystani z kameralną, rodzinną atmosferą, która w ciągu sześciu lat działalności zgromadziła całkiem spore grono stałych bywalców. 

Port Jagodne w szczególny sposób będzie łączyć grono miłośników caravaningu oraz żeglarzy i motorowodniaków. Nie tylko z powodu poszerzenia oferty przystani o pole kempingowe, ale też z uwagi na ciekawą ofertę czarterową. Dla wczasowiczów dostępna będzie nowość pod nazwą RORO - jednostka pływająca przystosowana do instalacji na jej pokładzie przyczep kempingowych i mniejszych kamperów. Efekt? „Szczur lądowy” może wreszcie zasmakować wypoczynku na wodzie.

Oficjalne otwarcie nastąpi w poniedziałek 1 maja 2017 r. o godzinie 11:00, podczas inauguracyjnego rejsu na trasie Wyspa Miłości (Grajewska Kępa) - Port Jagodne. We wtorek 2 maja, około godziny 12.00 nastąpi prezentacja katamaranu RORO. Wszyscy zainteresowani, będą mogli zapoznać się z tą jednostką, zobaczyć jak wygląda dokowanie przyczepy a nawet odbyć nim krótki rejs.

Swoją ofertę prezentować będzie również firma CaraFun z Sopotu, oficjalny przedstawiciel firmy Dethleffs.  

Szczegóły na facebook’owym profilu Portu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony