O serwisie

Wiemy, że w aktywnej turystyce można zakochać się po uszy!

Sprawdziliśmy to na sobie i polecamy innym.

1 774 000 unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili ten serwis w 2023 roku, podziela naszą pasję.

PolskiCaravaning.pl  jest przewodnikiem, poradnikiem, źródłem informacji i inspiracji, rozszerzeniem magazynu „Polski Caravaning”, jedynego pisma w Polsce dla pasjonatów caravaningu. Serwis PolskiCaravaning.pl  to wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę z caravaningiem, zaplanować podróże małe i duże, przeczytać i obejrzeć testy sprzętu czy porównać kampery i przyczepy w prezentowanych przez nas redakcyjnych testach.

PolskiCaravaning.pl to największe w polskim internecie kompendium wiedzy o caravaningu!

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Na łamach magazynu „Polski Caravaning” omawiamy techniczne nowości z branży i prezentujemy praktyczne porady, dotyczące polskich i zagranicznych podróży. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą znaleźć u nas wszystko, czego potrzebują. Gdzie się zatrzymać? Dokąd pojechać? Który kemping wybrać? W Polsce, a może za granicą? Gdzie znaleźć bezpłatne miejscówki, tak zwane KamperParki?

Magazyn „Polski Caravaning” to najlepszy przewodnik i niezbędny pomocnik przy planowaniu miejsca wypoczynku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, np. na krajowych i zagranicznych spotkaniach miłośników caravaningu, pokazach nowych możliwości, targach. Z tych miejsc zdajemy relacje oraz informujemy o nich w aktualnym kalendarium. Bezstronnie oceniamy, doradzamy, testujemy sprzęt caravaningowy, prezentujemy opinie fachowców, użytkowników oraz naszych czytelników.

Docieramy do dziesiątków tysięcy czytelników poprzez salony sieci Kolporter, Empik i inne. Promocji i dystrybucji „Polskiego Caravaningu” służą również wywiady ze znanymi osobami ze świata kultury, mediów i sportu oraz patronaty medialne naszego magazynu nad wydarzeniami związanymi z turystyką.

 

Zapraszamy do lektury serwisu, prenumeraty magazynu drukowanego i odkrycia uroków caravaningu.

Chcesz poznać innych miłośników aktywnego wypoczynku? Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku.


Masz pytanie ? Napisz do nas.