Reklama
Bilbord - bookingcamper

O serwisie

Szanowni Państwo,

PolskiCaravaning.pl - jest przewodnikiem, poradnikiem, źródłem informacji i inspiracji, jest rozszerzeniem jedynego pisma w Polsce dla miłośników caravaningu.

Nasze łamy poświęcamy caravaningowi i wszystkiemu, co wiąże się z tym sposobem spędzania wolnego czasu. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą znaleźć u nas wszystko, czego potrzebują. Gdzie się zatrzymać? Dokąd pojechać? Który camping wybrać? W Polsce, a może za granicą? Gdzie znaleźć bezpłatne miejscówki (KamperParki)?

Do tej pory nie było na naszym rynku prasowym magazynu poświęconego tej tematyce. Magazyn Polski Caravaning” to w środowisku aktywnej turystyki przewodnik i niezbędny pomocnik przy planowaniu miejsca wypoczynku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Krajowe i zagraniczne spotkania miłośników caravaningu, pokazy nowych możliwości, targi producentów – to miejsca, z których zdajemy relacje i o których informujemy w aktualnym kalendarium. Prezentujemy, oceniamy, doradzamy – to jeden z naszych priorytetów. Testujemy producentów sprzętu caravaningowego, prezentujemy opinie fachowców i użytkowników-czytelników.

Docieramy do dziesiątków tysięcy czytelników poprzez salony sieci Kolporter, Empik i inne. Promocji i dystrybucji "Polskiego Caravaningu” służą też wywiady ze znanymi osobami ze świata kultury, mediów i sportu, oraz – patronaty medialne naszego Magazynu nad różnymi wydarzeniami.

Strona internetowa, którą Państwo odwiedzacie jest rozszerzeniem treści znajdujących się w czasopiśmie, posiada niespotykane w innych serwisach funkcjonalności, zawiera największą bazę miejscówek za FREE (lub prawie za FREE).

Jednocześnie do Państwa dyspozycji została dodana specjalna, społecznościowa strefa CamperClubu.

do góry strony