Prenumerata

Bądź na bieżąco z branżą caravaningową w kraju oraz zagranicą

Prenumerata przez Internet

Każdy numer dwumiesięcznika „Polski Caravaning” czyta kilkanaście tysięcy miłośniczek i miłośników aktywnej turystyki. To jedyne na polskim rynku czasopismo o takiej tematyce. 

Prenumerata się opłaca!

  • Jest szybsza – magazyn trafi do Ciebie wcześniej niż do klientów sieci Empik, Ruch, Kolporter oraz ponad trzystu stacji benzynowych, w których można nabyć „Polski Caravaning”. Dzięki temu w pierwszej kolejności skorzystasz z atrakcyjnych ofert, ogłoszeń, bezpłatnych kempingów, promocji, targów oraz innych, limitowanych atrakcji. 
  • Jest łatwiejsza – magazyn wyślemy pod wskazany adres. Znajdziesz go w skrzynce na listy, bez konieczności fatygowania się do punktu sprzedaży. 
  • Jest tańsza – prenumerata opłaca się bardziej niż zakup poszczególnych magazynów w ogólnodostępnej sprzedaży. 

„Polski Caravaning” tworzymy: 

  • Rzetelnie - dostarczamy czytelnikom wiedzę, wyniki testów, bieżące informacje branżowe, reportaże, relacje ze zlotów i targów. Testujemy sprzęt, oceniamy, doradzamy. Z nami zaplanujesz każdą wycieczkę po Polsce i świecie oraz poznasz wszelkie nowinki techniczne. 
  • Od serca – magazyn redagują ludzie autentycznie zakochani w turystyce i aktywnym wypoczynku. Mamy te same pasje, co nasi czytelnicy i znamy ich potrzeby. 

Nie czekaj, już dziś zamów prenumeratę!

Gwarantujemy SUPER treści. 

„Zamów nasze gadżety”

Masz wybrany już swój ulubiony kubek, koszulkę, czapeczkę lub inny gadżet „Polskiego Caravaningu”? Zamów je w łatwy sposób! Napisz e-mail do Pauliny Badurek lub Dariusza Szołtuna i podaj dokładną ilość oraz rozmiar (w przypadku odzieży). I już! Nasz dział prenumeraty wkrótce się z Tobą skontaktuje.

TYP PRENUMERATY

85.00 brutto

Oferujemy prenumeratę - 6 wydań papierowych w cenie 85 zł brutto

Cena prenumeraty obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce. Publikacje docierają pod wskazany przez Państwa adres pocztowy. Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, wówczas bieżący numer magazynu jest pierwszym z Państwa prenumeraty.

160 brutto

Oferujemy prenumeratę - 12 wydań papierowych w cenie 160 zł brutto

Cena prenumeraty obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce. Publikacje docierają pod wskazany przez Państwa adres pocztowy. Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, wówczas bieżący numer magazynu jest pierwszym z Państwa prenumeraty.

17.90 brutto

Tylko najnowszy egzemplarz w cenie 17,90 zł brutto

Cena obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce. Przesyłkę wyślemy pod wskazany przez Państwa adres pocztowy.

85.00 brutto

Zrób komuś prezent i zamów bon podarunkowy na prenumeratę 85 zł. Pamiętaj aby podać dane osoby, któej chcesz wysłać Voucher.

DANE ZAMAWIAJĄCEGO


DANE DO WYSYŁKI


SPOSÓB PŁATNOŚCI

Inna forma zamówienia prenumeraty

Możesz również zamówić prenumeratę w sposób klasyczny. Wypełnij powyższy formularz (do zamówienia online), w miejscu opcje płatności wybierz "przedpłata na konto" oraz wpłać 85 zł brutto na podane niżej dane:
GOLDMAN s.c. Sebastian Klauz, Joanna Sęk-Klauz, ul. Armii Krajowej 86, 83-110 Tczew
Bank Millennium S.A.: 24 1160 2202 0000 0000 8741 1825

Vouchery

A może chcesz sprezentować prenumeratę „Polskiego Caravaningu” swojemu bliskiemu? Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne vouchery, których koszt to 85 lub 170 zł, w zależności od tego, czy zdecydujesz się na prenumeratę roczną, czy dwuletnią. Kupon możemy wysłać albo bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować, albo na podany przez ciebie adres – np. twój, jeśli chciałbyś wręczyć go osobiście. Aby obdarowana osoba mogła zrealizować voucher, wystarczy, że skontaktuje się z nami pod numerem tel. 533 072 734 lub mailowo: paulina.badurek@goldman.pl.

Drogi kliencie, po dokonaniu wpłaty za prenumeratę Polskiego Caravaningu bądź wykupieniu katalogu ACSI mamy 7 dni roboczych na zaksięgowanie wpłaty oraz wysłanie paczki do Ciebie. Po każdej wpłacie prosimy o kontakt mailowy, potwierdzimy wysyłkę.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Działu Kolportażu i Prenumeraty:

Paulina Badurek
e-mail: paulina.badurek@goldman.pl
tel. 58 777 01 25 wew. 315, tel. 535 380 280

Dariusz Szołtun
e-mail: prenumerata@polskicaravaning.pl
tel. 58 777 01 25 wew. 308, tel. 604 407 079