Prenumerata

Bądź na bieżąco z branżą caravaningową w kraju oraz zagranicą Bądź na bieżąco z branżą caravaningową w kraju oraz zagranicą

Prenumerata przez Internet

Każdy numer dwumiesięcznika „Polski Caravaning” czyta kilkanaście tysięcy miłośniczek i miłośników aktywnej turystyki. To jedyne na polskim rynku czasopismo o takiej tematyce. 

Prenumerata się opłaca!

  • Jest szybsza – magazyn trafi do Ciebie wcześniej niż do klientów sieci Empik, Ruch, Kolporter oraz ponad trzystu stacji benzynowych, w których można nabyć „Polski Caravaning”. Dzięki temu w pierwszej kolejności skorzystasz z atrakcyjnych ofert, ogłoszeń, bezpłatnych kempingów, promocji, targów oraz innych, limitowanych atrakcji. 
  • Jest łatwiejsza – magazyn wyślemy pod wskazany adres. Znajdziesz go w skrzynce na listy, bez konieczności fatygowania się do punktu sprzedaży. 
  • Jest tańsza – prenumerata opłaca się bardziej niż zakup poszczególnych magazynów w ogólnodostępnej sprzedaży. 

„Polski Caravaning” tworzymy: 

  • Rzetelnie - dostarczamy czytelnikom wiedzę, wyniki testów, bieżące informacje branżowe, reportaże, relacje ze zlotów i targów. Testujemy sprzęt, oceniamy, doradzamy. Z nami zaplanujesz każdą wycieczkę po Polsce i świecie oraz poznasz wszelkie nowinki techniczne. 
  • Od serca – magazyn redagują ludzie autentycznie zakochani w turystyce i aktywnym wypoczynku. Mamy te same pasje, co nasi czytelnicy i znamy ich potrzeby. 

Nie czekaj, już dziś zamów prenumeratę!

Gwarantujemy SUPER treści. 

TYP PRENUMERATY

99.00 brutto

* Oszczędzasz ponad 20 zł w stosunku do zakupów w punktach sprzedaży detalicznej

Cena prenumeraty obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce.
Publikacje docierają pod wskazany przez Państwa adres pocztowy.
Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, wówczas bieżący numer magazynu jest pierwszym z Państwa prenumeraty.

180.00 brutto

* Oszczędzasz prawie 60 zł w stosunku do zakupów w punktach sprzedaży detalicznej

Cena prenumeraty obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce.
Publikacje docierają pod wskazany przez Państwa adres pocztowy.
Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, wówczas bieżący numer magazynu jest pierwszym z Państwa prenumeraty.

22.90 brutto

Tylko najnowszy egzemplarz w cenie 22,90 zł brutto

Cena obejmuje obsługę i koszty wysyłki czasopisma w Polsce. Przesyłkę wyślemy pod wskazany przez Państwa adres pocztowy.

99.00 brutto

Zrób komuś prezent i zamów bon podarunkowy na prenumeratę 99 zł. Pamiętaj aby podać dane osoby, któej chcesz wysłać Voucher.

77.90 brutto

Od wydania jubileuszowego o numerze 100, do numeru 105 magazyn Polski Caravaning wydawany był z charakterystycznymi, kolorowymi okładkami, na których nasze logo nabierało różnych symbolicznych znaczeń. Całość jest przykładem świetnej koncepcji graficznej, której nie może zabraknąć na półce!

Zestaw kolekcjonerski 55.90 zł + koszt wysyłki 22 zł

Zestaw kolekcjonerski

DANE ZAMAWIAJĄCEGO


DANE DO WYSYŁKI


SPOSÓB PŁATNOŚCI

Inna forma zamówienia prenumeraty

Możesz również zamówić prenumeratę w sposób klasyczny. Wypełnij powyższy formularz (do zamówienia online), w miejscu opcje płatności wybierz "przedpłata na konto" oraz wpłać odpowiednią kwotę na podane niżej dane:
GOLDMAN s.c. Sebastian Klauz, Joanna Sęk-Klauz, ul. Armii Krajowej 86, 83-110 Tczew
Bank Millennium S.A.: 24 1160 2202 0000 0000 8741 1825

Vouchery

A może chcesz sprezentować prenumeratę „Polskiego Caravaningu” swojemu bliskiemu? Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne vouchery, których koszt to 99 lub 180 zł, w zależności od tego, czy zdecydujesz się na prenumeratę roczną, czy dwuletnią. Kupon możemy wysłać albo bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować, albo na podany przez ciebie adres – np. twój, jeśli chciałbyś wręczyć go osobiście. Aby obdarowana osoba mogła zrealizować voucher, wystarczy, że skontaktuje się z nami pod numerem tel. 533 072 734 lub mailowo: paulina.badurek@goldman.pl.

Drogi kliencie, po dokonaniu wpłaty za prenumeratę Polskiego Caravaningu bądź wykupieniu katalogu ACSI mamy 7 dni roboczych na zaksięgowanie wpłaty oraz wysłanie paczki do Ciebie. Po każdej wpłacie prosimy o kontakt mailowy, potwierdzimy wysyłkę.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Działu Kolportażu i Prenumeraty:

Paulina Badurek
e-mail: paulina.badurek@goldman.pl
tel. 58 777 01 25 wew. 315, tel. 533 072 734

Dariusz Szołtun
e-mail: prenumerata@polskicaravaning.pl
tel. 58 777 01 25 wew. 308, tel. 604 407 079

„Zamów nasze gadżety”

Masz wybrany już swój ulubiony kubek, koszulkę, czapeczkę lub inny gadżet „Polskiego Caravaningu”? Zamów je w łatwy sposób! Napisz e-mail do Pauliny Badurek lub Dariusza Szołtuna i podaj dokładną ilość oraz rozmiar (w przypadku odzieży). I już! Nasz dział prenumeraty wkrótce się z Tobą skontaktuje.