artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Pchli targ kempingowy w Muzeum Erwina Hymera

Pchli targ kempingowy w Muzeum Erwina Hymera

Czas czytania 2 minuty

Z każdym początkiem wiosny sprawdzamy posiadane wyposażenie, uzupełniamy brakujące akcesoria i chętnie pewnie pozbylibyśmy się niektórych rzeczy. 27 kwietnia w niemieckim Bad Waldsee pojawi się okazja, by wymieniać, kupować i sprzedawać akcesoria kempingowe.

W ostatnią sobotę kwietnia br. teren największego w Europie muzeum pojazdów kempingowych zamieni się na jeden dzień w tętniący życiem pchli targ. Jak co roku, fani caravaningu mają okazję wymienić się nie tylko swoimi doświadczeniem podróżniczym, ale właśnie posiadanym sprzętem kempingowym. Wstęp jest bezpłatny. Także wystawiający na sprzedaż posiadane rzeczy nie płacą za stoisko.

Jeśli pogoda dopisze, Camping-Flohmarkt potrawa od godziny 10:00 do 16:00 na świeżym powietrzu na terenie muzeum, a w przypadku deszczu stoiska zostaną rozstawione w foyer muzeum lub w sali widowiskowej (tu adres Muzeum: Robert-Bosch-Str. 7, 88339 Bad Waldsee; więcej informacji pod linkiem: www.erwin-hymer-museum.de).

Na pchlim targu wszyscy mogą zaoferować części zamienne i używane akcesoria kempingowe. Można też sprzedawać używane przyczepy kempingowe i kampery. W przypadku sprzedawców prywatnych rezerwacja nie jest konieczna. Jeśli jednak chcesz zaoferować pojazd kempingowy lub dużą ilość używanych skarbów, warto zarezerwować sobie więcej miejsca z wyprzedzeniem. Wystarczy uzgodnić swój udział z koordynatorką wydarzenia z ramienia Muzeum Erwina Hymera – wszelkie szczegóły można omówić z Sibylle Kloos dzwoniąc pod numer 07524976676.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Jak wspomnieliśmy, udział w pchlim targu jest bezpłatny. 27 kwietnia czynne będzie muzeum i restauracja Caravano, więc nie trzeba się specjalnie martwić o syty posiłek. Skądinąd, równolegle z biwakowym pchlim targiem przez cały weekend tereny Muzeum Erwina Hymera będą miejscem festiwalu street foods, więc może warto zostać tu na dłużej.

Fot. Muzeum Erwina Hymera


Michał Żak15.04.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News