Kontakt

Wydawnictwo

Grupa goldMAN

GOLDMAN S.C. Sebastian Klauz, Joanna Sęk-Klauz

ul. Armii Krajowej 86
83-110 Tczew

tel. 58 777 01 25 w. 323
tel./fax: 58 777 01 25

e-mail: redakcja@polskicaravaning.pl

Redaktor naczelny

Sebastian Klauz
sebastian.klauz@goldman.pl
tel. 602 601 249

 

Redaktor prowadzący

Szymon Kwiatkowski
szymon.kwiatkowski@goldman.pl
tel. +48 578 690 790

 

Marketing i reklama

Robert Tadaj
robert.tadaj@polskicaravaning.pl
+48 537 780 680

 

Reklama (Polish or English)

Katarzyna Sokołowska
kasia.sokolowska@polskicaravaning.pl
tel. +48 602 746 351

Dziennikarz

Krzysztof Dulny
redakcja@polskicaravaning.pl
tel. 58 777 01 25 w.306
 

 

Dziennikarz

Bartłomiej Ryś
bartlomiej.rys@warsztat.pl
tel. +48 698 608 934

Dziennikarz

Dariusz Wołodźko
dariusz.wolodzko@goldnet.pl

 

Dziennikarz

Piotr Kubinski
piotr.kubinski@polskicaravaning.pl
tel. +49 172 2585752 

 

Dziennikarz

Piotr Łukaszewicz
piotr.lukaszewicz@warsztat.pl
tel. +48 508 727 720

 

Wideoreporter

Krzysztof Kutarba
krzysztof.kutarba@goldman.pl
tel. +48 698 423 332

Art Director

Arkadiusz Grzesiński
studio@goldnet.pl

Kolportaż i prenumerata

Dariusz Szołtun 
prenumerata@polskicaravaning.pl
tel. +48 604 407 079
tel. 58 777 01 25 wew. 308

Prenumerata

Paulina Badurek
paulina.badurek@goldman.pl
tel. +48 535 380 280
tel. 58 777 01 25 wew. 315

Skład i opracowanie graficzne

Radosław Mikołajczyk
sklad@goldman.pl

IT

Krzysztof Wysocki
k.wysocki@goldman.pl
 

Współpraca

Polska

Bogumił Mierkowski
Dariusz Jajko
Cezary Kasprowicz
Juliusz Stożek
Wojciech Witkowski
Emilian G. Kryska
Marian Pokorski
Krzysztof Gierszewski
Tomasz Skup
Katarzyna Binder
Zbigniew Gawroński
Marcin Turko
Paweł Prokop
Marcin Jakubowski
Marzena Rabczuk
Tadeusz Sakowski
Mariusz Chmura
Grzegorz Dubrowski
Adam Kurczewski
Paweł Szulc
Aleksandra Wadowska
Anna Maria Siwińska

Współpraca
 

Zagraniczna

Peter Hilkman
Chris Skelhorn
Józef Kumor
Grzegorz Fischer
Armin Zebrowski
DoldeMedien Verlag GmbH
Guido van de Tillaart (ACSI)

Administrator danych osobowych

e-mail: ado@goldman.pl