Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w sprawach technicznych i reklamowych. Z chęcią poznamy również Państwa opinie i sugestie.

Wydawnictwo

Grupa goldMAN

GOLDMAN S.C. Sebastian Klauz, Joanna Sęk-Klauz

ul. Armii Krajowej 86
83-110 Tczew

tel. 58 777 01 25 w. 323
tel./fax: 58 777 01 25

e-mail: redakcja@polskicaravaning.pl

 

Redaktor Naczelny

Sebastian Klauz
sebastian.klauz@goldman.pl

Marketing i reklama

Sebastian Klauz
tel. 602 601 249

 

Redaktor Prowadzący

Krzysztof Dulny
redakcja@polskicaravaning.pl
tel. 58 777 01 25 w.306
 

 

Dziennikarz

Bartłomiej Ryś
bartlomiej.rys@warsztat.pl
tel. +48 698 608 934

Dziennikarz

Dariusz Wołodźko
dariusz.wolodzko@goldnet.pl

 

Dziennikarz

Rafał Dobrowolski
rafal.dobrowolski@warsztat.pl
tel. +48 694 693 248

Dziennikarz

Piotr Kubinski
piotr.kubinski@polskicaravaning.pl
tel. +49 172 2585752 

 

Dziennikarz

Piotr Łukaszewicz
piotr.lukaszewicz@warsztat.pl
tel. +48 508 727 720

 

Dziennikarz

Martin Wnuk
m.wnuk@polskicaravaning.pl
tel. +48 664 116 170

Fotoreporter

Joanna Kawecka
jotkawecka@gmail.com
tel. +48 503 054 057

 

Art Director

Arkadiusz Grzesiński
studio@goldnet.pl

Kolportaż i prenumerata

Dariusz Szołtun 
prenumerata@polskicaravaning.pl
tel. +48 604 407 079
tel. 58 777 01 25 wew. 308

Prenumerata

Paulina Badurek
paulina.badurek@goldman.pl
tel. +48 533 072 734
tel. 58 777 01 25 wew. 315

Skład i opracowanie graficzne

Radosław Mikołajczyk
sklad@goldman.pl

 

Anna Kałdus
anna.kaldus@gmail.com

IT

Krzysztof Wysocki
k.wysocki@goldman.pl
 

Współpraca

Polska

Bogumił Mierkowski
Andrzej Dąbrowski
Dariusz Jajko
Cezary Kasprowicz
Juliusz Stożek
Mirosław Giecewicz
Wojciech Witkowski
Kazimierz Kluska
Emilian G. Kryska
Marian Pokorski
Krzysztof Gierszewski
Tomasz Skup
Katarzyna Binder
Zbigniew Gawroński
Marcin Turko
Paweł Prokop
Marcin Jakubowski
Marzena Rabczuk
Tadeusz Sakowski
Mariusz Chmura
Jacek Renn
Grzegorz Dubrowski
Adam Kurczewski

 

Współpraca
 

Zagraniczna

Peter Hilkman
Chris Skelhorn
Józef Kumor
Grzegorz Fischer
Armin Zebrowski
DoldeMedien Verlag GmbH
Guido van de Tillaart (ACSI)

 

 

Masz pytanie ? Napisz do nas.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony