artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Zatoka Bajka to miejsce idealne dla fanów aktywnego wypoczynku w bliskim sąsiedztwie przyrody. Woda, las, dobra infrastruktura
Zatoka Bajka to miejsce idealne dla fanów aktywnego wypoczynku w bliskim sąsiedztwie przyrody. Woda, las, dobra infrastruktura

Bajkowy Zlot po raz drugi

Czas czytania 3 minuty

Zlot nie musi trwać tylko przez wydłużony nieco weekend. Nowe standardy w tym zakresie wyznaczają AutomobilKlub Kędzierzyn-Koźle wraz z ACK Benimar Polska. Już po raz drugi zapraszają do malowniczego ośrodka „Bajka” w Grodźcu koło Ozimka. Bajkowy Zlot odbędzie się od 26 kwietnia do 5 maja.

To nie tylko spotkanie pasjonatów podróży kamperem, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w gronie podobnie myślących entuzjastów caravaningu. Organizatorzy planują m.in. spływy kajakowe Małą Panwią z bardzo urokliwymi krajobrazami. Jesteśmy przecież na Dolnym Śląsku, który z takich krajobrazów i niezwykłej ciszy słynie. Dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku przygotowano też turnieje tenisa stołowego, siatkówki oraz w boule.

Bajkowy Zlot po raz drugi 1
Tu postawicie swój dom na kołach w dowolnym miejscu. Lubicie w większym towarzystwie, a może pośród drzew? Wszystko jest możliwe

Dla całych rodzin

Zatoka Bajka, która będzie gospodarzem zlotu, oferuje bardzo dobre warunki pobytu. Wszystko tuż przy akwenach z czystą wodą i plażą, w otoczeniu lasu. Jakiego miejsca potrzebujesz? Przy plaży, w lesie, wśród drzew czy na uboczu? A może ruszasz z dziećmi, więc chcesz być blisko placu zabaw i dmuchańców? Wszystko to w Bajce jest możliwe.
Cały resort to aż to 28 hektarów prywatnego terenu, gdzie można cieszyć się z bliskiego kontaktu z przyrodą. Dużą część zajmują sosnowe lasy.
Świetnie położony i nowoczesny kemping, z bardzo dobrą infrastrukturą gastronomiczną, to jednak nie wszystko. Organizatorzy przygotowali wycieczki do pobliskich atrakcji. Można wybrać się m.in. do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie będzie okazja poznać historię polskiej muzyki rozrywkowej oraz zobaczyć unikatowe eksponaty związane z jej historią. Nie zabraknie także wizyty na Górze św. Anny, gdzie czekają liczne atrakcje, takie jak wulkan, muzeum powstań czy zjeżdżalnia grawitacyjna. To niezapomniana podróż przez historię i kulturę regionu.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach z gliną, konkursach plastycznych, minidyskotekach oraz warsztatach muzycznych, które rozwijają kreatywność i pasję do muzyki.

Bogaty program

Zlot zaczyna się w piątek, 26 kwietnia. Praktycznie codziennie, do soboty 4 maja, czyli przedostatniego dnia zlotu, przewidziane są biesiady, zabawy przy muzyce czy ogniska. Oprócz tego także rajdy, konkursy i nagrody, turnieje wędkarskie czy szachowe, ale też edukacyjne spotkania z policją, związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego. 
Szczegółowy program i możliwość zapisu znajdziecie na stronie ack.com.pl/zlot.

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator11.04.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News