Acsi

Katalog z kartą ACSI to absolutny niezbędnik dla wszystkich podróżników.

Lubisz karawaning i aktywny wypoczynek? To najlepszy zakup, jaki możesz zrobić!

Dzięki zniżkom na noclegi wydatek zwróci się błyskawicznie i z dużą nawiązką.

 

Co da Ci karta ACSI?

Karta CampingCard ACSI pozwala na tanie podróżowanie i obozowanie poza sezonem. Gwarantuje korzystne rabaty, sięgające nawet 60%  za noc w ponad 3000 kempingach w Europie. Cena nie będzie niespodzianką. Informacje o kosztach noclegu (od 13 do 23 euro) zostały umieszczone w katalogu. Karta zwraca się już po 4 dniach użytkowania.

 

Co znajdziesz w katalogu ACSI?

Najbardziej aktualną i największą bazę pól kempingowych w Europie: adresy, dane kontaktowe, współrzędne, mapy dojazdu, ceny, opisy udogodnień, zdjęcia oraz wykaz ponad 700 kampingów, oferujących gratis noclegi dla dzieci do pięciu lat.

ACSI to europejska organizacja działająca od 1965 roku. Katalog powstaje dzięki pracy inspektorów ACSI, którzy każdego roku osobiście odwiedzają blisko 10 tysięcy kempingów z całego świata. Oceniają je obiektywnie, notują wszystkie spostrzeżenia. Samodzielne wyszukanie i zweryfikowanie powyższych informacji zajęłoby tyle czasu, ile trwały prace inspektorów, to znaczy rok. Dlatego miłośnicy karawaningu planują podróże z katalogiem ACSI w dłoni. Nie da się zrobić tego szybciej, łatwiej i lepiej.

 

W jakim języku został napisany katalog?

Katalog ACSI został opracowany po angielsku, ale dzięki polskiej legendzie, którą dołączymy gratis do produktu, może z niego korzystać każdy. Publikacja jest intuicyjna, składa się z tabelek ułożonych w identycznym schemacie. Katalogiem bez problemu posługują się osoby, które nie znają dobrze angielskiego.

 

Jak najszybciej zarezerwować kemping z katalogu?

Za pomocą aplikacji ACSI Campsites Europe app, która jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy katalogu oraz karty ACSI. Zawiera 7950 europejskich kempingów, wyszukiwarkę, recenzje turystów i w wielu przypadkach możliwość rezerwacji z poziomu aplikacji (ze zniżkami poza sezonem). Aplikacja działa bez dostępu do internetu, co jest niezwykle przydatne, jeśli wybierasz się na wycieczkę w dzikie tereny.

 

Współpracujemy z ACSI od lat i dlatego możemy zaoferować Ci naprawdę atrakcyjną cenę znacznie korzystniejszą niż inne portale.

Jednym zamówieniem zakupisz:

  • Katalog ACSI do planowania podróży;
  • Kartę ASCI uprawniającą do rabatów i zakupu aplikacji;
  • Pomocną legendę w języku polskim;

Zamów już teraz!

Cena wysyłki dotyczy polskich adresów. Prosimy o kontakt w przypadku wysyłki za granicę.

131 brutto
124,60 brutto

DANE ZAMAWIAJĄCEGO


DANE DO WYSYŁKI


SPOSÓB PŁATNOŚCI