Reklama
Bilbord - Exide 07.01-30.11 Sebastian

acsi

Stała, niska cena na ponad 3600 europejskich kempingów

Każdego roku inspektorzy ACSI odwiedzają ponad 9900 kempingów zlokalizowanych praktycznie na całym świecie. To jedna z najbardziej aktualnych i rozbudowanych baz o polach kempingowych. Od teraz możesz zamówić za naszym pośrednictwem przewodnik po europejskich polach oraz specjalną kartę rabatową honorowaną na ponad 3600 kempingach.

Jeżeli jesteś fanem podróżowania kamperem lub przyczepą przez cały rok to wręcz musisz mieć kartę ACSI. Otrzymujesz ją razem z katalogiem kempingów, więc w łatwy sposób możesz zaplanować swoją trasę przejazdu. Posiadając kartę i podróżując po kempingach poza sezonem wysokim mamy pewność zapłaty jednej z kilku wybranych stawek pobytowych: 12, 14, 16, 16, 18 lub 20 euro za noc. Przy każdym z kempingów, we wspomnianym już wcześniej katalogu, znajdziesz stosowną informację o tym, ile trzeba zapłacić.

To nadal nie wszystko. Z katalogiem i kartą otrzymujemy dostęp do specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony, tablety lub komputery. Przydatne filtry pomagają znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg a, w przypadku niektórych obiektów, możemy z poziomu samej aplikacji zarezerwować wybraną parcelę. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana. Mowa tu nie tylko o poprawkach programistycznych, ale także o recenzjach wystawionych przez samych użytkowników. Co ważne, nie potrzebujemy dostępu do Internetu by z bazy CampingCard ACSI korzystać.

Ceny te dotyczą wyłącznie wysyłki na terenie Polski.

Zamów już teraz!

Dane zamawiającego
Dane do wysyłki
ProduktSposób płatności


do góry strony