artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kempingi Cres i Lošinj. Miejsca dla każdego

Kempingi Cres i Lošinj. Miejsca dla każdego

Czas czytania 3 minuty

Na tych kempingach zyskujemy możliwość spędzenia zasłużonego urlopu w przytulnej atmosferze i w otoczeniu przyrody. Spokój, piękna flora i fauna oraz krystalicznie czyste, błękitne morze charakteryzują wyspy i czynią je idealnym miejscem na wakacje! Poznajcie kempingi Cres i Lošinj.

Już na etapie planowania stanowisko kempingowe, domek mobilny lub namiot glampingowy można zarezerwować, korzystając z interaktywnej mapy, która została uhonorowana nagrodą ADAC Camping za rok 2024. 
Niezależnie od tego, czy chcemy zatrzymać się w namiocie pod gwiazdami tuż nad morzem, czy wolimy komfort mobilnego domu lub luksusowego namiotu glampingowego, na kempingach Grupy Jadranka czeka na nas idealne zakwaterowanie. Wszyscy goście, którzy podczas rodzinnych wakacji nie chcą rezygnować z komfortu własnego domu, z pewnością docenią nowoczesne, luksusowe domki mobilne i namioty glampingowe. Oferta kempingów Čikat i Slatina została dodatkowo wzbogacona o luksusowe domki mobilne i namioty glampingowe, znajdujące się w najpiękniejszych miejscach na kempingach: duże przeszklone powierzchnie i przestronne, zadaszone tarasy umożliwiają niezakłócony kontakt z naturą.
Przestronne stanowiska, parcele otoczone śródziemnomorską roślinnością i małymi lokalnymi kamiennymi murami to gwarancja podziwiania urokliwych zachodów słońca.

Wakacje dla całej rodziny!

Park wodny, ale także szeroka oferta programów sportowych i animacyjnych sprawiają, że kemping Čikat jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje z dziećmi, natomiast kempingi Baldarin (dla naturystów) i Slatina lepiej sprawdzą się jako spokojniejsze wakacje na łonie natury, z dala od tłumów i hałasu. Pojemność kempingu Bijar jest nieco mniejsza, dlatego nadaje się dla mniejszych przyczep kempingowych lub namiotów, a oferuje oryginalne i niepowtarzalne wrażenia z biwakowania.
Od 2008 roku dla gości z psami proponowany jest program CCC: plaże i prysznice dla psów, spacery, bezpłatne tresury i salony (w sezonie), aby również czworonożnym przyjaciołom zapewnić dobre samopoczucie. Od kilku lat program dostępny jest także na kempingach Baldarin i Čikat.
Kempingi proponują pełen zakres usług: restauracje, sklepy, place zabaw dla dzieci, boiska sportowe (tenis, siatkówka plażowa, koszykówka), a to wszystko wśród najpiękniejszych zatok wyspy z naturalnymi plażami i krystalicznie czystym morzem, idealnymi do pływania, nurkowania czy opalania.
Szukając wypoczynku poza sezonem letnim, pamiętajmy, że kemping Čikat otwarty jest przez cały rok, natomiast Slatina, Baldarin i Bijar: od 20 kwietnia do 1 października 2024 r.

Za pośrednictwem nagrodzonej prze ADAC interaktywnej mapy goście campingu mogą łatwo zarezerwować wakacje za pomocą kilku kliknięć. 
Można m.in. zarezerwować konkretną kwaterę EXACT, a dzięki widokowi 360 stopni i licznym zdjęciom goście dokładnie wiedzą, czego się spodziewać. Rezerwacja kempingu nigdy nie była tak prosta!

Poznaj wyspy!

Długie spacery brzegiem morza, jazda na rowerze czy odkrywanie zatoczek kajakiem lub łódką – to tylko niektóre z atrakcji, jakie umilą pobyt w rejonie kempingów. Miasto Mali Lošinj jest punktem startowym dla wielu wycieczek, najważniejsze atrakcje to wizyta na jednej z okolicznych wysp i wycieczka z obserwacją delfinów ze stowarzyszeniem Plavi svijet (Błękitny Świat), którą można zarezerwować również na kempingu.

Kempingi Cres i Lošinj. Miejsca dla każdego 1
Slatina

Kempingi Cres i Lošinj. Miejsca dla każdego 2
Baldarin

Kempingi Cres i Lošinj. Miejsca dla każdego 3
Čikat

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator20.04.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Cres; Lošinj
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News