artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Śpij dobrze! Materace M&K Foam

Śpij dobrze! Materace M&K Foam

Czas czytania 2 minuty

Jedną z ciekawszych prezentacji styczniowych targów CMT w Stuttgarcie był Skydancer w nowej, 3,5-tonowej odsłonie. Wysoko umiejscowiona kabina, otwierany panoramiczny dach oraz nowoczesny, niemal kosmiczny design przykuwały wzrok zwiedzających, skutecznie odciągając uwagę od takich detali, jak choćby zastosowane w tym kamperze kabrio materace firmy M&K foam. A przecież wygodne, komfortowe posłanie to podstawa udanego wypoczynku.

Firma M&K foam, działająca w branży od 1992 roku, jest uznanym producentem jedno- i dwuosobowych materaców, w tym kieszonkowych, lateksowych i piankowych. Ich produkty przeznaczone są na rynek polski i europejski, zdobywając uznanie klientów za jakość i komfort.

Materac MUSI być wygodny

Rześki poranek to obietnica udanego dnia. Dobry nastrój przekłada się na wyniki w pracy, lepszą organizację zajęć i daje zastrzyk energii do podejmowania wyzwań. Dlatego warto zadbać o odpowiedni sen, a ten wielbicielom podróży domem na kołach od lat zapewniają materace gąbkowe i sprężynowe M&K foam – o czym postaramy się was przekonać, przyglądając się przykładowym pozycjom w ofercie polskiego producenta.

Materac Junior

Jak sama nazwa wskazuje, to materac przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Wykonany jest z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o gęstości około 40 kg/m³, której 10-centymetrowa warstwa doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała i cechuje optymalną sprężystością. Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia odpowiednią wentylację, czyniąc z materaca produkt antybakteryjny i antyroztoczowy. Model Junior stabilnie podtrzymuje rosnące ciało dziecka, bez efektu głębokiego zatapiania się w strukturze. Utrzymanie czystości ułatwia zamek błyskawiczny, umożliwiający łatwe zdjęcie pokrowca. Dostępne są różne rodzaje pokrowców obiciowych, a sam materac sprzedawany jest w dwóch twardościach: H2 lub H3.

Materac Bahrain Talalay Natural

Podstawą tego około 18-centrymetrowej wysokości materaca jest 12-centymetrowej grubości warstwa wysokoelastycznej pianki Kaltschaum, wyjątkowo sprężystej, miękkiej w dotyku i zapewniającej optymalną twardość. Dopełnieniem jest 3,5-centrymetrowa warstwa 100% lateksu Talalay Natural, produkowanego na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Otwartokomórkowa struktura lateksu zapewnia doskonałą wentylację i cyrkulację powietrza, co przekłada się na komfortowy sen. Materac gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa w każdej pozycji spania, niezależnie od wzrostu, wieku czy budowy ciała, przekładając się na dobre samopoczucie. Nie zabrakło oczywiście zamka błyskawicznego.
Podobnie jak model Junior, również ten materac dostępny jest w twardościach H2 lub H3 i z różnymi rodzajami pokrowców obiciowych.
Dodajmy, że firma M&K foam oferuje możliwość wykonania materaców na indywidualne zamówienie, dopasowując je do wymiarów i kształtu klienta. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej: mkfoam.pl.

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator13.04.2024 zdjęć 4
Artykuł powstał we współpracy z marką M&K foam
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News