DOBRZE WIEDZIEĆ

9 miesięcy temu  01.04.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Nowa okładka to jeszcze nasza

Nowa okładka to jeszcze nasza "słodka tajemnica"

Już za kilka dni rozpoczyna się Poznań Motor Show - największe wydarzenie motoryzacyjne w naszym kraju. Specjalnie na tę okazję nasza redakcja przyśpieszyła i przygotowała najbardziej „wypasiony” numer magazynu. Tym razem będzie to aż 238 stron do czytania! Zmieniamy również format wydania do wersji A3. 

Tak jak zapowiadaliśmy, mieliśmy tylko 30 dni od momentu wypuszczenia poprzedniego numeru, aby przygotować następny nazywany przez nas „targowym”. To określenie idealnie pasuje do Poznań Motor Show - wydarzenia motoryzacyjnego, w którym caravaning ma swoją bardzo silną reprezentację w postaci kilku dużych hal targowych. Nie zabraknie na nich przedstawicieli wszystkich liczących się na rynku marek. 

Najnowsza edycja naszego magazynu ma aż 238 stron do czytania. To rekord tego tytułu. Tym razem skupiliśmy się na testach - tych jest naprawdę sporo, począwszy od kampera, przez mini-suv od Citroena, po drona i przenośny akumulator. Nie zabrakło również relacji z podróży i wielu opisów najnowszych kamperów i przyczep, które zostaną zaprezentowane właśnie w Poznaniu. Poszerzyliśmy również dział „Giełda caravaningowa”, w którym znajdziecie jeszcze więcej przeróżnych produktów caravaningowych przydatnych podczas wyjazdów (zarówno letnich jak i zimowych). 

Ważną częścią tego numeru będzie tabelka z listą najważniejszych firm na rynku caravaningowym. W tym roku została ona poszerzona o kilka nowych pozycji. To swoisty niezbędnik dla kogoś, kto szuka dobrego sprzedawcy pojazdów, ich serwisu lub akcesoriów i dodatkowego sprzętu np. w postaci klimatyzacji lub zawieszenia pneumatycznego. Na liście znajdują się również firmy zajmujące się produkcją kamperów lub tworzeniem zabudów do nich. Pełny wachlarz!

To jednak nadal nie koniec. Nie zabrakło interesujących ciekawostek - jest ich więcej niż zazwyczaj. Jak wynika z naszych badań, teksty chociażby o kamperze na gąsienicach są Waszymi ulubionymi. Wszakże traktują o nieprawdopodobnych rozwiązaniach, ale… jak najbardziej możliwych.

Warto również wspomnieć, że tym razem Polski Caravaning zostanie wypuszczony w wersji A3. Taką propozycję wysunęli sami Czytelnicy mówiąc, że większy rozmiar "po prostu wygodniej się trzyma i czyta". 

Do tego zloty, relacje, zapowiedzi innych imprez i jeszcze więcej nowości. Będzie dużo do czytania!

Kiedy premiera nowego numeru magazynu? Obserwujcie naszego Facebooka - tam podajemy wszystkie informacje. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 7
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Kris 2 9 miesięcy temu Przedmówca ma rację. Po co komu format A3?? Pogrubione A4 byłoby w sam raz.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Fan PC 1 9 miesięcy temu Wielkość arkusza A3 w wydawanym numerze to chory pomysł. Wszystkie roczniki w jednej typowej wielkości arkusza a teraz jak to przechowywać i co przeglądać jak kalendarz. Ciekawe którzy czytelnicy wnioskowali o powiększenie arkusza. Jeżeli niedowidzący emeryto-ręciści mają problemy z widocznością druku i trzymaniem numeru PC w trzęsących rękach to może drukować dla nich na specjalne zamówienie numery z drukiem powiększonym na wiekszej powierzchni arkusza ale nie uszczęśliwiać na siłę wszystkich numerami których wielkość jest niepraktyczna.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony