Reklama
Bilbord - bookingcamper

PODRÓŻE

miesiąc temu  07.03.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Kemping Čikat z kolejnymi inwestycjami. Nowe parcele na sezon 2021

fot. Bartłomiej Ryś

Rok 2020 dla chorwackiej turystyki kempingowej był niezwykle trudny. Pomimo wyraźnego spadku dochodów, właściciele kempingu Čikat, należącego do firmy Jadranka turizam d.o.o podjęli decyzję o kolejnych inwestycjach. W sezonie 2021 zobaczymy łącznie 70 nowych parcel (31 w wersji „comfort” oraz 39 „superior”), siłownię na otwartym powietrzu oraz nowy plac zabaw dla dzieci. Nie zapomniano o pracownikach, którzy zyskali nowe domki mobilne.

Chociaż branża turystyczna na świecie należy do najbardziej dotkniętych epidemią koronawirusa, firma Jadranka turizam d.o.o. która zarządza 4 kempingami na wyspach Cres i Lošinj: kemping Slatina, kemping Bijar i kemping naturystyczny Baldarin na wyspie Cres i kemping Čikat na wyspie Lošinj, zdecydowanie kontynuuje realizację wcześniej zaplanowanych inwestycji, niezależnie od aktualnych okoliczności - czytamy na stronie kempingu.

Główny nacisk położono na wypoczynek rodzin z dziećmi. Mali podróżnicy ucieszą się z nowego placu zabaw ze sprzętem do fitnessu i rekreacji. To kolejny element wypoczynku na świeżym powietrzu po wielofunkcyjnym boisku sportowym, który prezentowaliśmy w sezonie 2020.

Wspomniane parcele „Superior” posiadają przyłącza elektryczne, wodne oraz kanalizacyjne, czyli wszystko to, co potrzebujemy podczas podróży kamperem lub przyczepą kempingową. Przedstawiciele pola zapowiadają, że parcele będą „duże i przestronne, w cieniu sosen, z widokiem na morze”. „Comfort” natomiast to parcele z podłączeniem do prądu oraz wody. Nie zabraknie też miejsc na namioty. 

Ostatnią planowaną, nie mniej ważną, inwestycją na rok 2021 jest budowa domków mobilnych dla obecnych i przyszłych pracowników kempingu. 

- Chcemy, by Čikat stał się ich ulubionym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale też do pracy - czytamy na stronie kempingu. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 8
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony