PODRÓŻE

PRZEWODNIK PO REGIONIE

Po Polsce

ponad rok temu  21.11.2017, ~ Administrator   

Camping „Alexa” najlepszy wśród największych

W ostatnim materiale na temat gali „Mister Camping” informowaliśmy o nagrodzie dla miejsca oferującego do 150 miejsc noclegowych. Przyszedł czas, na złożenie gratulacji campingowi numer 250 noszącego nazwę „Alexa” i mieszczącego się w Chłapowie. To właśnie on zdobył I miejsce i tytuł „Mister Camping 2017” w kategorii największych campingów.

Z dumą i przyjemnością informujemy iż zostały ogłoszone wyniki konkursu Mister Camping. Otrzymaliśmy pierwsze miejsce w kategorii największych campingów oraz zostaliśmy odznaczeni tytułem "Bezpieczny camping". Bez Was było by to niemożliwe! - napisali właściciele na swoim facebookowym profilu.

Camping Alexa jest położony na klifie z bezpośrednim widokiem na morze, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio z jego terenu, możemy zejść na piaszczystą plażę, gdzie można kupić świeżą rybę i samodzielnie ją oprawić (jest na to wydzielone miejsce) i przygotować w kuchni. Występy artystyczny, zajęcia Zumby, siłownia na świeżym powietrzu, animatorzy, restauracja to kolejne atuty tego miejsca.

Cennik: za pobyt osoby dorosłej zapłacimy 13 zł (w sezonie niskim) i 15 zł (w wysokiem od 23.06 do 20.08). Uczniowie i studenci odpowiednio 10 i 13 zł a dziecko do lat 4 - gratis. Ustawienie przyczepy to koszt od 10 zł (do 4 m, sezon niski) do 20 zł (powyżej 6m, sezon wysoki) a kampera od 25 do 30 zł. Przyłącze do prądu: 14 zł. Dodatkowe 5 zł zostawimy również za naszego psa.

Parcela (wydzielone miejsce o wielkości od 50 do 80 m2, na którym postawimy kampera z przystawką lub przyczepę z przystawką i samochodem plus prąd) to koszt 70 zł. Można również wybrać opcję „Plus” (80 zł, posiada przyłącze do wody i odpływu) lub parcelę nadmorską (80 zł, wydzielone miejsce w pierwszej linii od strony morza). Powracający klienci mogą liczyć na rabat 5%.

Szczegóły: www.alexa.gda.pl 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

 • 17
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (10)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Misia 10 8 miesięcy temu W tym sezonie bardzo chcieliśmy spędzić tam wakacje niestety kontakt bardzo utrudniony. Nikt nie odpowiada na telefony a na odpowiedz mailową czeka się bardzo dlugo bądź wcale nie otrzymuje odpowiedzi. Baza stałych klientów pewnie spora i mają w nosie resztę. Mi nie dane było przebić się z rezerwacją. Znalazłam u konkurencji- pole Horyzont. Kontakt błyskawiczny.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ wielkopolski 9 9 miesięcy temu Podzielam zdanie 'Turysty'. Ceny za pobyt rzeczywiście iście hotelowe a przeca turystyka kamperowa miała być alternatywą dla hotelowej bazy.Widać właściciele kampingów chcą być lepsi od hotelarzy.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ turysta 8 10 miesięcy temu Ludziska, czy Wy nie widzicie że te wszystkie kempingi to istne zdzierstwo. Ustawienie kampera z czterema osobami (rodzice + dorosłe dzieci) to koszt powyżej 100 zł., gdzie w poblizu można wynająć pokój dla 4 osób za ok. 120-160 zł. z dostępem do kuchni. A ceny na kempingach na płw. helskim to jakiś koszmar, nawet ponad 150 zl. Ale nie ma się co dziwić, to mafijna zmowa.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Joanna 7 ponad rok temu Nasza rodzina wraca tam od wielu lat. Dzieci nam tam dorosły, i jeżdżą nadal .Miejsce magiczne a widoki z namiotu rozbitego na parceli na klifie bajeczne. A że wieje...cudownie wieje:). Gratulacje dla całej załogi Alexy za takie nagrody., zasłużyliście.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ dchodniewicz 6 ponad rok temu Naprawdę warto zasłużyli sobie wszystkim polecam zawsze chętnie tam wracamy
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ slodziutka 5 ponad rok temu Najlepszy Byłam z Męzem 3 raz i napewno tam wrócimy :) :) !1
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Skotnik 4 ponad rok temu Byłem w tym roku. Super ! Gdy bardzo wieje da sie odczuć to w przyczepie stojąc na rarceli nadmorskiej :-P
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Ann 3 ponad rok temu Najlepszy
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ rederka 2 ponad rok temu uwielbiam ten camping miałam przyjemność tam 2 razy i na pewno wrócę :-)
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~ rederka 1 ponad rok temu uwielbiam ten camping miałam przyjemność tam 2 razy i na pewno wrócę :-)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony