TARGI

10 miesięcy temu  24.10.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Data rozpoczęcia: 01.02.2019

Data zakończenia: 03.03.2019

Potęga marzeń według Miłki Raulin

Targi TOUR SALON nabierają prędkości. Do wydarzenia zostało jeszcze nieco ponad 3 miesiące, a kalendarz spotkań z miłośnikami wypraw dalekich i bliskich już prawie wypełniony. Do grona fantastycznych podróżników, z którymi będzie można spotkać się na targach w lutym dołączyła właśnie Miłka Raulin.

Miłka Raulin, z wykształcenia i zawodu jest magistrem inżynierem trakcji elektrycznej, a z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 roku, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc pomyślała, że chciałaby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się "Siła Marzeń - Korona Ziemi" - siedmioletni program wypraw, który zakończył się 22.05.2018 zdobyciem Everestu - ostatniej góry w górskiej Koronie Ziemi, i to właśnie ten projekt będzie tematem przewodnim spotkania z Miłką Raulin, które odbędzie się drugiego dnia targów TOUR SALON 2019 w Poznaniu.

Siła Marzeń - Korona Ziemi to opowieść o pasji do gór, podejmowaniu wyzwań i przekraczaniu granic ludzkich możliwości. To inspiracja do niepoddawania się przeciwnościom i twardej walki do końca o to w co wierzymy. W trakcie prelekcji Miłka Raulin zrelacjonuje, jakie trudności musiała pokonać oraz jakie umiejętności nabyła realizując ten projekt. Podzieli się także ciekawostkami z poszczególnych wypraw: o Papui Zachodniej i nielegalnym przekraczaniu największej odkrywkowej kopalni złota, o wyprawie na zimną Alaskę gdzie temperatury spadły do -45 st. C o odległej i niedostępnej Antarktydzie, na którą dostałam się lecąc w…. luku bagażowym i ostatnim wyzwaniu jakim był Everest i wspinaczka w strefie śmierci.

30. edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie z Miłką Raulin odbędzie się 2 lutego 2019 (sobota) o godz. 15.00. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia: Potęga marzeń według Miłki Raulin >>>

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony