TARGI

9 miesięcy temu  26.02.2018, ~ Krzysztof Dulny   

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 05.04.2018

Data zakończenia: 08.04.2018

Spotkajmy się na Poznań Motor Show (pawilon nr 2)

Fot. MTP

Samochody, motocykle, trucki i kampery – cztery salony, setki pojazdów, tysiące zwiedzających i niezliczone atrakcje towarzyszące. Zbliża się Poznań Motor Show 2018, a wraz z nim kolejny Salon Caravaningowy!

Na targach obecny będzie oczywiście „Polski Caravaning”. Na naszym stoisku nie zabraknie atrakcji, a w specjalnej strefie Technologii Caravaningowych zaprezentujemy liczne nowości. Będą konkursy, będą naklejki, będzie i jedyny na świecie kabrio-kamper, z którego konstruktorem będzie można osobiście porozmawiać. Zapraszamy!

Jaka będzie tegoroczna edycja Salonu Caravaningowego? Na pewno jeszcze większa niż poprzednio – nie da się bowiem ukryć, że turystyka caravaningowa (w tej czy innej formie, a tych jest przecież bez liku) w Polsce wręcz kwitnie, czego efektem jest coraz większa liczba punktów dealerskich czy wypożyczalni przyczep i kamperów. Z ofertą wielu z nich będzie można zapoznać się właśnie w Poznaniu.

Od dwóch edycji Salon Caravaningowy rozplanowywany jest na trzy (nie jak wcześniej – dwa) pawilony, które wystawcy wykorzystują do ostatniego metra kwadratowego. Na miejscu zapoznać się można z najnowszymi modelami „domów na kołach”, ale również z bogatą ofertą akcesoriów turystycznych. Pomiędzy stoiskami z roku na rok przechadza się coraz liczniejsze grono zwiedzających, którzy mają coraz lepsze rozeznanie na rynku i wiedzą, czego chcą. Co podkreślają wystawcy, klienci nie szukają oszczędności na siłę – stawiają na jakość. A z tą kojarzeni są już nie tylko zachodni producenci przyczep i kamperów, ale również rodzimi konstruktorzy, co bardzo nas cieszy.

Fanów caravaningu jest w Polsce coraz więcej, coraz większe mają wymagania co do jakości swoich „domów na kołach”. To samo dotyczy aut, z których korzystamy na co dzień. Z bogatą ofertą motoryzacyjnych nowości będzie można zapoznać się w pozostałych pawilonach i na terenach zewnętrznych. Na zwiedzanie zarezerwujcie sobie najlepiej cały dzień, nie zapominając oczywiście o odwiedzinach stoiska „Polskiego Caravaningu”. Do zobaczenia w Poznaniu!

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Kiedy?
5-8 kwietnia – wstęp dla publiczności
5 kwietnia – Press Day (dzień dla dziennikarzy, ludzi związanych z biznesem motoryzacyjnym i pasjonatów motoryzacji – można wziąć udział w konferencjach największych marek, zobaczyć premierowe pokazy, zwiedzić ekspozycje, porozmawiać z wystawcami, otrzymać limitowane pakiety informacyjne)

Ceny biletów
5 kwietnia – Press Day: 120 zł
6 kwietnia – piątek: 19 zł
7 kwietnia – sobota: 24 zł
8 kwietnia – niedziela: 19 zł

Bilety do nabycia na tixer.pl i ticketpro.pl. Wejściówki będzie można wygrać również w naszym facebookowym konkursie. Wypatrujcie szczegółów!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony