ReklamaA1 - katalog ACSI

OBLICZA CARAVANINGU

6 miesięcy temu  04.01.2020, ~ Rafał Dobrowolski   

Kärcher po raz dziewiąty wesprze kierowców Dakaru

Fot. Kärcher

Globalny lider technologii czyszczenia udostępni zawodnikom swoje mobilne centrum czyszczące – zabudowaną wysokociśnieniowymi urządzeniami ciężarówkę z napędem na cztery koła.

Ten niezwykły pojazd przemierzy z uczestnikami całą trasę Dakaru dbając o czystość pojazdów, które przecież tak samo jak i kierowcy, są poddawane podczas morderczej rywalizacji, najcięższej próbie. Niewątpliwie zawodnicy docenią to wsparcie, gdyż dzięki temu mogą pozyskać wiedzę na temat stanu technicznego swych pojazdów, a ich ekipy mogą sprawnie naprawić auto czy motocykl i przygotować taki do dalszych zmagań. A jak wiadomo, Dakar 2020 będzie pod wieloma względami wyjątkowy. W tym roku owiany legendą wyścig zadebiutuje w Arabii Saudyjskiej. A to oznacza, że w 75% trasa Dakaru 2020 wiedzie przez pustynię.

Woda w kraju Szejków

Warto zauważyć, że mobilne centrum czyszczące 4x4 wykorzystuje recykling, by w tych trudnych warunkach klimatycznych zaoszczędzić do 80% wody. To doskonale podkreśla fakt, że firma Kärcher mocno stawia na zrównoważony rozwój, a swoje zobowiązania wobec społeczności jak i planety traktuje poważnie. W komunikacie prasowym podkreśla się, że obecność marki na Dakarze po raz kolejny dowodzi, iż jej urządzenia poradzą sobie w każdym miejscu i w najbardziej trudnych warunkach - nie straszny im żaden brud. Ponadto Kärcher ponownie jest sponsorem utytułowanego zespołu rajdowego Team X-raid.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony