artykuły

nasze-testyNASZE TESTY
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Testujemy kampera Chausson 720 TITANIUM [FOTO]
  fot. Bartłomiej Ryś

Testujemy kampera Chausson 720 TITANIUM [FOTO]

Czas czytania 2 minuty

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na realizację testu francuskiego kampera. Nasz wyjazd musieliśmy przełożyć o ponad miesiąc, ale... wreszcie się udało. Chausson 720 w wersji "TITANIUM" to kamper półzintegrowany oferujący miejsce łącznie dla 5 osób. Jest zbudowany na nowym podwoziu Forda Transita. Pod maską pracuje jednostka 2-litrowa o mocy 170 KM. Prócz samej zabudowy, mamy wreszcie okazję sprawdzić też nowy "automat". 

Model 720 TITANIUM ma około 7,2 m długości i 2,92 m wysokości. DMC to oczywiście 3500 kilogramów, masa własna pojazdu w stanie gotowym do jazdy - 3052 kg. Kamper wyróżnia się na tle konkurencji otwartym salonem face-to-face. Cała załoga może zgromadzić się wokół rozkładanego stolika, który możemy opuścić lub podnieść za pomocą... przycisku! Z tyłu natomiast nie znajdziemy klasycznej sypialni. Są tam zaprojektowane dwa łóżka pojedyncze, piętrowe z możliwością regulowania ich wysokości. Dzięki temu w środku, jak na te wymiary pojazdu, mamy do dyspozycji gigantyczną ilość przestrzeni w środku. 

Drzwi wejściowe w rozmiarze XL, osobna kabina prysznicowa, nowoczesna lodówka o pojemności 134 litrów, ogrzewanie zasilane olejem napędowym - to jedynie część funkcjonalności dostępnych na pokładzie pojazdu. 

Test trwa - polecamy śledzić naszą podróż na Facebook'u oraz Instagramie. 

Dziękujemy wypożyczalni JedziemyKamperem.pl oraz oficjalnemu dealerowi marki Chausson w Polsce, firmie Transa-M

ReklamaTestujemy kampera Chausson 720 TITANIUM [FOTO] 1
za udostępnienie pojazdu na test. 


Bartłomiej Ryś07.05.20200
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News