TARGI

11 miesięcy temu  06.10.2017, ~ Administrator   

Po raz kolejny na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Retro Motor Show - obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich fanów szeroko pojętej klasycznej motoryzacji. Tym razem jednak chcemy poświęcić wybrany obszar targowy na… retro caravaning! Masz takiego kampera lub zabytkowy zestaw? Zgłoś się do nas i pokaż się na ogólnopolskich targach. Koszt? 0 zł! 

Wydawnictwo „Polskiego Caravaningu” to również takie tytułu jak „Nowoczesny Warszat”, „Warsztat Blacharsko-Lakierniczy” czy portal „warsztat.pl”. W 2016 roku podjęliśmy współpracę z Akademią Renowacji. Jej cel to propagowanie zawodów takich jak mechanik czy lakiernik, współpraca z firmami oferującymi usługi i produkty do zabytkowych aut oraz dodatkowa promocja szkół, które kształcą młodych ludzi na kierunkach technicznych. Ubiegłoroczna edycja należała do bardzo udanych. Uczniowie poradzili sobie doskonale z renowacją zabytkowych, polskich motorowerów. Wszystkie szczegóły, zdjęcia, filmy i opisy można znaleźć na oficjalnym profilu „Akademii…”.

Do tej pory „Polski Caravaning” jako tako nie uczestniczył w tych wydarzeniach. W tym roku chcemy to zmienić. We współpracy z organizatorem wystawy „Retro Motor Show”, postanowiliśmy uruchomić akcję „retro caravaning”. Na czym będzie polegać?

To bardzo proste: do 22 października szukamy właścicieli zabytkowych kamperów (powyżej 25 lat) lub zabytkowych zestawów („duży” Fiat z Niewiadówką? Pewnie!). Zgłoszenia (zdjęcia oraz krótki opis) przyjmujemy na adres bartlomiej.rys@warsztat.pl

Następnie weryfikujemy wszystkie wiadomości i wybieramy te (naszym zdaniem) najlepsze i zapraszamy właścicieli wraz ze swoimi pojazdami do Poznania na targi (3-5 listopada). I… to tyle! Relację z tego wydarzenia będzie można znaleźć nie tylko u nas, ale również w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Retro Motor Show to największe tego typu wydarzenie w Polsce, więc obecność tam jako właściciel takiego kampera lub zestawu to prawdziwe wyróżnienie.

Od razu zaznaczamy: obecność na targach Retro Motor Show nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jedyny wydatek to tak naprawdę dojazd na miejsce. 

Pozostaje nam zaprosić wszystkich do nadsyłania zgłoszeń. Być może macie znajomych, którzy dysponują sprzętem spełniającym nasze kryteria. Jeżeli tak, wyślijcie do nich tę publikację i dajcie znać.

Do zobaczenia na Retro Motor Show! 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 8
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Krzysztof 2 11 miesięcy temu Dzień dobry wysłałem zgłoszenie z zdjęciem i czekam na odpowiedź. A mój camper to 34 letni Tabbert na Mercedesie. Jest w pełni sprawny i użytkuję go na bierząco
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Krzysztof 1 11 miesięcy temu Dzień dobry wysłałem zgłoszenie z zdjęciem i czekam na odpowiedź. A mój camper to 34 letni Tabbert na Mercedesie. Jest w pełni sprawny i użytkuję go na bierząco
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony