Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

WIADOMOŚCI

6 miesięcy temu  16.09.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Wakacyjne wydanie

Podczas gdy prace nad kolejnym wydaniem "Polskiego Caravaningu" trwają w najlepsze, w salonach prasowych nadal można nabyć numer 4/2020. Warto, bo wakacyjne wydanie to ponad 100 stron zajmującej lektury.

Na łamach zachęcamy do wypoczynku w Polsce – nie tylko ze względu na nieodpuszczajęcego koronawirusa, ale również dlatego, że wciąż tak dużo jest tu do odkrycia. Takie Mazury zachęcają nieokiełznaną przyrodą, a Kociewie – interesującą historią i ciekawymi miejscami do zwiedzania. O tym, że wakacje w Polsce to nie wyrok, przekonuje również Dorota Chojnowska, podając konkretne przykłady, z jakich skorzystać możecie i Wy. Oczywiście mamy również kilka propozycji dla tych, którzy stęsknili się za wyjazdami zagranicznymi.

Wiele stron poświęcamy nowościom na sezon 2021. Najnowszym propozycjom producentów i dealerów będzie można przyjrzeć się bliżej podczas zbliżających się dwóch dużych imprez targowych: Camper & Caravan Show w Nadarzynie i poznańskiego Caravans Salon Poland, do udziału w których – oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, gwarantowanych zresztą przez organizatorów – zapraszamy i my.

Ponadto: caravaningowe Toy Story, najdroższy kamper w Australii, testy (Chausson 720 Titanium J 62, CI Magis 87 XT), prezentacje, porady i wiele, wiele innych.

Przypominamy, „Polski Caravaning” znajdziecie w empikach, w salonach prasowych Ruch, a także na stacjach paliw BP oraz stacjach paliw Lotos. Nie możesz znaleźć naszego czasopisma w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl. Cena: 85 zł brutto.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony