PODRÓŻE

8 miesięcy temu  27.04.2018, ~ Rafał Dobrowolski   

Organizator: Klub Motorowy Górników "Jarząbek"

Data rozpoczęcia: 18.05.2018

Data zakończenia: 20.05.2018

Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty

W dniach 12.04 do 14.04 Klub Motorowy Górników "Jarząbek" z Jastrzębia - Zdroju zorganizował zlot "Jarząbkowe otwarcie sezonu”. A przed fanami caravaningu kolejna zachęta, by pojawić się na kempingu w Ochabach k/Skoczowa.

Na teren klubowego kempingu w Ochabach k/Skoczowa przyjechały 32 załogi, w tym 22 załogi gospodarzy. 

- Zlot był bardzo pracowity. Udało się uruchomić wszystkie urządzenia na kempingu po zimowej przerwie, a także wykonać prace porządkowe i pielęgnacyjne. Pogoda nam sprzyjała – informuje nas Jurek Bebak. 

Był także czas na wspólną biesiadę przy ognisku. W sobotę chętni rywalizowali w konkursie jazdy sprawnościowej z przyczepą N-126. 

To ledwie rozgrzewka przez sezonem, dlatego już dziś warto zachęcić klubowiczów i generalnie wszystkich fanów caravaningu do udziału w kolejnej imprezie w Ochabach.

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Już 18 maja na terenie klubowego kempingu rozpocznie się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy „Jarząbkowe Przełaje”. Impreza potrwa 3 dni.

- W programie znajdą się rywalizacje sportowe - turniej tenisa stołowego czy bieg przełajowy z przeszkodami o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój pani Anny Hetman „Jarząbkowe Przełaje", a też wyjazd na wycieczkę autokarową ze zwiedzaniem polskiego i czeskiego Cieszyna – przybliża program komandor zlotu.

Zlotowi towarzyszyć będą kiermasze firmowe (Transa-M; Fish-Max; KGW, Avon). Ciekawie zapowiada się losowanie nagród specjalnych ufundowanych przez firmę Transa-M z okazji 30-lecia działalności spośród wszystkich załóg uczestniczących w imprezie. 

Zgłoszenia uczestnictwa w zlocie należy składać do dnia 10.05 2018r. Informacje pod nr tel. 503 735 347; e-mail: jerzybebak@op.p

GALERIA ZDJĘĆ

Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” i zloty

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony