artykuły

4x44x4
ReklamaBilbord - polboat 08.07-21.07 Sebastian
Nie dość, że terenowe Toyoty to świetne holowniki, to jeszcze widoczne na zdjęciu namioty dachowe są bezpośrednim nawiązaniem do caravaningu
Nie dość, że terenowe Toyoty to świetne holowniki, to jeszcze widoczne na zdjęciu namioty dachowe są bezpośrednim nawiązaniem do caravaningu

Czwarta edycja Toyota Off-Road Festival

Czas czytania 1 minuta

W pierwszy weekend czerwca właściciele i fani terenowych Toyot spotkają się podczas czwartego Toyota Off-Road Festival we Włościejewkach. Organizowany przez Land Cruiser Adventure Club zlot będzie okazją do świętowania 50-lecia Toyoty Hilux.

Land Cruiser Adventure Club już po raz czwarty zaprasza na święto off-roadu w najpiękniejszej części Wielkopolski. Toyota Off-Road Festival to świetna okazja dla posiadaczy i użytkowników aut terenowych Toyoty, aby spotkać się w plenerze i wypróbować samochody oraz porozmawiać o swojej pasji. Jak co roku, bazą festiwalu jest Autodrom 4x4 we Włościejewkach. 

Głównym bohaterem tegorocznej edycji imprezy będzie Hilux, który obchodzi swoje 50. urodziny. Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować Hiluxa 8. generacji, a także inne samochody testowe z gamy Toyoty. Organizatorzy przygotowali ponadto terenowe trasy według road-booków, szkolenia na torze off-road i strefę expo, jak również rajdy rowerowe, spływy kajakowe, biesiady przy ognisku, strefę dla dzieci, pokazy i prelekcje. 

Toyota Off-Road Festival potrwa od 1 do 3 czerwca, w długi weekend. Organizatorzy zapraszają jednak już w czwartek, 31 maja na wspólne biwakowanie. Vouchery można kupić on-line na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl. Tam również znajduje się szczegółowy program imprezy oraz wszelkie informacje i kontakt z organizatorami. 


Rafał Dobrowolski18.05.2018 zdjęć 8
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News