Reklama
Bilbord - Exide 07.01-30.11 Sebastian

OBLICZA CARAVANINGU

29 dni temu  01.10.2020, ~ Redakcja   

PZM: pakiety ubezpieczeniowe

Dobre zabezpieczenie zawsze jest w cenie. I pożądane, jeśli pozwala na dobre samopoczucie. A czego, jak nie spokoju życia, szukamy, jadąc się na wypoczynek kamperem.

Bezpieczeństwo to mniej stresów. W myśl tej zasady PZM Assistance przygotowało na sezon 2020 dwie propozycje pakietów ubezpieczeń typu Assistance. Pakiet „Holowanie 1000 km” to możliwość transportu pojazdu z miejsca awarii na dystans do 1000 km, dostępna w kraju i za granicą. Drugi natomiast jest pakiet „Przyczepa”, oferujący próbę usprawnienia lub holowanie do warsztatu uszkodzonej przyczepy.

Obie propozycje mogą okazać się korzystnymi dodatkami do oferowanych już wcześniej wariantów „Podstawowy Krajowy”, „Podstawowy Zagraniczny”, „Standardowy”, „Luksusowy” oraz pakietu „VIP”, który jest najkorzystniejszą propozycją dla użytkowników kamperów. Co równie ważne, tego rozszerzenia można dokonać na określoną liczbę dni, nie mniej jednak niż 10. Warto wziąć to pod uwagę, przeprowadzając kalkulację podróży i planując dni postojowe, zwłaszcza że cena okazuje się jednym z najważniejszych walorów – ubezpieczyciel przewidział stawkę 5 zł za dzień lub 215 zł rocznie w przypadku „Holowania 1000 km”. Natomiast dla pakietu „Przyczepa” będzie to 2,50 zł za dzień na terenie Polski lub Europy, lub 5 zł dziennie, jeśli wykupimy wariant jednocześnie dla obu lokalizacji.

W przypadku turystyki spod znaku kempingu pakiety PZM wyróżniają się jako jedne z najciekawszych dostępnych na rynku rozwiązań, które mogą jednocześnie być uzupełnieniem OC lub AC. Kompleksowość oferty jest tutaj równoznaczna z oczekiwanym poziomem bezpieczeństwa. Właściwym określeniem będzie także elastyczność – wiek ubezpieczanego pojazdu nie ma znaczenia.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.pzm.pl/assistance.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony