Reklama
Bilbord - bookingcamper

NIEZWYKŁOSTKI

11 dni temu  03.04.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

Wiosenny KONKURS z Dometic. Nagrody czekają!

Zaproponuj REWELACYJNE do odwiedzenia miejsce, o którym chciałbyś przeczytać w magazynie POLSKI Caravaning. Zrób zdjęcie z magazynem, przygotuj relację, lub nagraj klip video!

Dawno na łamach naszego portalu nie było żadnego konkursu a wiemy jak bardzo je lubicie. Wiosna za oknem, szczyt sezonu caravaningowego przed nami, czas więc na konkurs z super nagrodami od Dometic Poland - głównego sponsora konkursu. Nagrody dodatkowe ufundowała firma Maga-Camp.

Zacznijmy od nagród, mamy nadzieję, że zachęcą Was do udziału bo przydadzą się w każdym kamperze. O lodówkach firmy Dometic pisaliśmy nie raz, to klasa sama w sobie. Anteny satelitarne DVBT Mega-Camp również są dobrze znane kampermaniakom. Kapsułki toaletowe - wszyscy wiedzą do czego służą i jak potrzebne są w każdym kamperze. A to także nasze nagrody!

Nagrody:

1 miejsce: Dometic Cool Ice CI 42

To 43-litrowa lodówka pasywna o wartości 1041 zł. Wydajna, lekka, pozwalająca przechowywać lód nawet przez kilka dni. Ma bardzo wydajną izolację i małą absorpcję ciepła. Jest wykonana bez szwów, z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, łatwe do czyszczenia!

2 miejsce: Dometic Cool Ice WCI 22

3 miejsce: Dometic Cool Ice WCI 22

4 miejsce: antena satelitarna DVBT Mega-Camp

5 miejsce: antena satelitarna DVBT Mega-Camp

Od 6 miejsca do 200 miejsca – kapsułki toaletowe marki DOMETIC

A co trzeba zrobić żeby jedną z tych wspaniałych nagród wygrać? Wystarczy wykupić roczną prenumeratę Polskiego Caravaningu (jeżeli już jesteś prenumeratorem, pomiń ten krok), a następnie uruchomić wyobraźnię i zaproponować (oraz uzasadnić!) o jakim miejscu na mapie świata najchętniej chciałbyś/abyś przeczytać na łamach magazynu Polski Caravaning i/lub obejrzeć relację na kanale YouTube. Niech Twoja wyobraźnia nie zna granic! I mówimy to zupełnie serio. Mozesz napisać, zrobić zdjecia, wykonać relację video. Co dalej? Potwierdzenie wykupienia prenumeraty oraz swoją propozycję wyślij na adres mailowy: paulina.badurek@goldman.pl .

W telegraficznym skrócie:

Co trzeba zrobić:

 1. Wykupić roczną prenumeratę Polskiego Caravaningu; jeżeli już jesteś prenumeratorem pomiń ten krok
 2. Wysłac potwierdzenie  wykupienia prenumeraty na adres mailowy: paulina.badurek@goldman.pl ;
 3. Zaproponować i uzasadnić o jakim miejscu na mapie świata najchętniej chciałbyś/abyś przeczytać na łamach magazynu Polski Caravaning oraz obejrzeć relację na kanale YouTube Polskiego Caravaningu;

Czas trwania konkursu: 02.- 30.04.2021

Hasło wysyłamy na adres: paulina.badurek@goldman.pl

Rozstrzygnięcie konkursu: do 10.05.2021

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 10
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony