artykuły

wiesci-z-warsztatuWIEŚCI Z WARSZTATU
ReklamaBilbord - ACSI
Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów

Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów

Czas czytania 2 minuty

BILSTEIN EVO S zmienia VW T7 w samochód ze znacznie ostrzejszą dynamiką jazdy, który doskonale „słucha” kierowcy. Sportowa charakterystyka tłumienia w połączeniu z komfortem zapewniają większą radość z jazdy – nawet na dalekich trasach.

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także niezwykle udanym designem. Charakterystycznymi elementami są szeroki przód z lakierowanym zderzakiem i stromo opadająca przednia szyba, a także obniżona wysokość pojazdu.

Do nowego Multivana idealnie pasuje zawieszenie gwintowane EVO S od Bilstein. To zawieszenie sprawdzone na stanowiskach testowych oraz na nawierzchniach o różnej jakości. Dzięki certyfikatowi części te mają komplet dopuszczeń do użytku drogowego. Ponadto, wysokość można zmienić (obniżając vana nawet o 50 mm) w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego udawania się do centrum testowego.

Dzięki tuningowi zawieszenia można teraz sprawić, by wygląd VW T7 zyskał na dynamice. Amortyzatory BILSTEIN EVO S są sztywniejsze względem standardowych. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia niższy środek ciężkości i daje uczucie pewności prowadzenia. I jak zapewnia Bilstein, sportowa charakterystyka tłumienia w połączeniu z komfortem zapewniają większą radość z jazdy w każdej codziennej sytuacji – nawet na dalekich trasach.

Dodajmy, że zawieszenia gwintowane EVO performance posiadają powłokę cynkowo-niklową chroniącą przed korozją.

ReklamaZawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów 1
Fot. Bilstein


Rafał Dobrowolski23.01.2023 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News