artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper
Zima nie musi być zimna. Hiszpania kamperem?

Zima nie musi być zimna. Hiszpania kamperem?

Lato jeszcze trwa, jeszcze część z Was rusza na ostatnie, letnie zloty, spotkania, podsumowania sezonu. A później? Zaatakuje nas zima, niskie temperatury, trzeba będzie wyciągnąć ciepłe kurtki z szaf. Ale… można inaczej! W Hiszpanii sezon caravaningowy trwa od października do maja. Zbyt daleko? Wystarczy kupić bilet na tanie linie lotnicze i kampera wynająć już tam, na miejscu. 

To właśnie od października rozpoczyna się „drugi sezon” caravaningowy w Hiszpanii. Wówczas zjeżdżają się tam podróżnicy z całej Europy, którzy „uciekają” przed zimną zimą i tęsknią za ciepłym klimatem. 

Jednym ze sposobów, aby poczuć namiastkę lata w zimowym okresie jest wynajęcie kampera z polskiej wypożyczalni, bezpośrednio w Hiszpanii. Taką usługę oferuje Costa Camper, firma, którą już przedstawialiśmy na naszych łamach wielokrotnie. 

A co z przelotem? Na facebookowym profilu wypożyczalni możemy znaleźć informacje o tanich lotach do tego przepięknego kraju w cenach nawet poniżej 100 zł! Na miejscu, z lotniska odbierze nas rezydent i przekaże kampera. Od razu po wylądowaniu możemy ruszać w dalszą podróż. 

Szczegóły oferty możecie znaleźć na stronie www.costacamper.pl 


Bartłomiej Ryś04.09.20180