artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kampery i przyczepy nad zatoką. Baltic Kamper

Kampery i przyczepy nad zatoką. Baltic Kamper

Czas czytania 3 minuty

Wiele osób marzy o rozpoczęciu przygody z caravaningiem, ale zupełnie nie wie, jak to ugryźć ostrożni zaczynają od wypożyczenia kampera, a optymiści od razu chcą zakupić swoje własne mobilne lokum. Dobrze trafić do firmy, która ma ofertę zarówno dla tych pierwszych, jak i drugich.

Potencjalni adepci turystyki kołowej z Pomorza mogą dokładnie sprawdzić wszystkie dostępne opcje w firmie Baltic Kamper, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta. Firma ta jest dealerem przyczep TOMPLAN, które są doskonałym pomysłem dla osób niemających doświadczenia w podróżach z tym typem pojazdów mieszkalnych. Przyczepy TOMPLAN bowiem charakteryzują się nie tylko kompaktowymi rozmiarami ułatwiającymi manewrowanie, ale też niewielką masą całkowitą (poniżej 750 kg!), co pozwala holować ją użytkownikom posiadającym prawo jazdy kategorii B, bez rozszerzania uprawnień. Przy tym są to w pełni funkcjonalne, komfortowo wyposażone przyczepy, posiadające łazienkę, część kuchenną a nawet ogrzewanie pozwalające na bytowanie w niej także zimą.

Klienci z Trójmiasta mają możliwość doposażenia swojego domku na kółkach w sklepie stacjonarnym, oferującym pełną gamę akcesoriów kempingowych i części zamiennych do kamperów i przyczep wszystkich wiodących marek znanych na rynku. Wszystko, co tylko może się przydać w podróży, od filiżanki do espresso po przedsionek i toaletę, a także niezbędną chemię. Kompleksowa obsługa w jednym miejscu połączona z kompetentnym doradztwem to zawsze oszczędność czasu i pieniędzy. Osoby z innych regionów mogą skorzystać z bogatej oferty sklepu on-line pod adresem: www.sklep.baltickamper.pl

ReklamaKampery i przyczepy nad zatoką. Baltic Kamper 1
Dla tych, którzy chcieli by dopiero spróbować podróżowania z przyczepą lub kamperem, Baltic Kamper posiada wypożyczalnię, która nie tylko zajmie się wydaniem nam pojazdu i przeszkoleniem z jego użytkowania, ale również poprowadzi za rękę przez planowanie podróży i odpowie na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Firma, stworzona przez ludzi, którzy sami są pasjonatami karawaningu i potrafią zarażać swą pasją innych, otacza klientów kompleksową opieką, pomaga w opracowaniu trasy, wyborze miejsca na noclegi, poleca warte uwagi atrakcje, a na czas podróży zapewnia bezpieczny parking dla pozostawionego samochodu. Odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, zarówno techniczne i merytoryczne, pozwala uniknąć stresujących i niespodziewanych sytuacji.

Baltickamper.pl


Redakcja15.04.2023 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News