artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
W najnowszym numerze "Polskiego Caravaningu" znajdziecie m.in. obszerną relację z targów CMT
  fot. Fot. Bartłomiej Ryś W najnowszym numerze "Polskiego Caravaningu" znajdziecie m.in. obszerną relację z targów CMT

PC 1/2019: O wynajmie i nie tylko

Czas czytania 1 minuta

Dobiegają końca prace nad kolejnym wydaniem „Polskiego Caravaningu”. Publikacja trafi do prenumeratorów i punktów sprzedaży w pierwszej połowie lutego. Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla was tym razem?

Jak już zapowiadaliśmy, tematem przewodnim będzie wynajem „domu na kołach”. Wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Ile kosztuje taka przyjemność, jakie są ograniczenia i na co uważać – o tym dowiecie się z numeru 1/2019 „Polskiego Caravaningu”.

Ważnym dla całej branży wydarzeniem są targi caravaningowo-turystyczne CMT w Stuttgarcie. Relacją z tego wydarzenia otwieramy najnowsze wydanie PC. Na kilkunastu stronach piszemy o trendach i nowościach, które zwróciły naszą (i nie tylko naszą) uwagę. Jakimi propozycjami na zbliżający się sezon kusili producenci tym razem? Zachęcamy do lektury.

Nie zabraknie tak lubianych przez was „niezwykłostek”, przeglądu rynku, najciekawszych doniesień i porad. Obiecujemy, że będzie co czytać!

Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News