artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian

O wynajmie i nie tylko w najnowszym PC

Czas czytania 2 minuty
O wynajmie i nie tylko w najnowszym PC

Właśnie powędrował do druku! Pracy przy najnowszym wydaniu „Polskiego Caravaningu” było co niemiara, ale udało się – wyszedł nam całkiem ciekawy numer, w którym treści dla siebie znajdą zarówno początkujący caravaningowcy, jak i ci bardziej doświadczeni. Kioskowa premiera: już niedługo!

Tematem dominującym są wypożyczalnie kamperów. Początkujących caravaningowców uparcie zachęcamy do tego, aby swój pierwszy „dom na kołach” wypożyczyli – to nadal wydatek rzędu kilkuset złotych za dobę, ale lepiej zainwestować więcej w jedne wakacje, niż gdyby po zakupie kampera czy przyczepy miało okazać się, że to jednak nie to. A wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach prywatnych oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, taki jest na to popyt. Aby zaznać tej, jakby nie patrzeć, luksusowej formy spędzania wolnego czasu, nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski. Coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Ile kosztuje taka przyjemność, jakie są ograniczenia i na co uważać – o tym dowiecie się z najnowszego „Polskiego Caravaningu”, w którym znajdziecie również tabelę z przykładowymi ofertami polskich wypożyczalni. Polecamy!

Piszemy również o systemie e-myta (czy przed opłatami z tego tytułu można w ogóle uciec?), zachęcamy do zwiedzenia chorwackich miasteczek (tym razem: Istria), testujemy kampera Sunlight A70 i Opla Insignię Sports Tourera, przyglądamy się naczepom z przyczepy i sprawdzamy, co nowego na rynku. To oczywiście nie wszystkie tematy, które poruszamy na łamach najnowszego PC. Zachęcamy do lektury!

ReklamaO wynajmie i nie tylko w najnowszym PC 1
Redakcja


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News