artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
A gdyby tak rzucić wszystko i wypożyczyć kampera?
  fot. caMp sunRise

A gdyby tak rzucić wszystko i wypożyczyć kampera?

Czas czytania 2 minuty

Nie musisz kupować kampera, aby zaznać uroków caravaningu. To dobra wiadomość, a jeszcze lepsza jest taka, że wypożyczalni pojazdów rekreacyjnych w Polsce nie brakuje, a wręcz ich przybywa. Jedną z takich nowych firm jest caMp sunRise z Poznania.

Wypożyczalnia dysponuje flotą zupełnie nowych kamperów, wśród których znajdziemy pojazdy marki Roller Team: Kronos 284TL, Kronos 265TL i Zefiro 298TL. Wszystkie one są bogato wyposażone nawet w standardzie. Stoły, krzesła, naczynia, TV, czajnik, ekspres do kawy, klimatyzacja, najazdy pod koła, butla gazowa, a nawet karty do gry i środki sanitarne – za te i wiele innych udogodnień nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

– Dlaczego? Ponieważ sami podróżując, wiemy, co jest w podróży niezbędne i chcemy, aby nasi klienci również czuli się komfortowo – podkreślają właściciele firmy. – Dodatkowo można u nas wypożyczyć rowery, hulajnogi elektryczne, deskę SUP, grill, przedsionek i podłogę do przedsionka, szafkę do przedsionka, zestaw karaoke i wiele innych.

Brak limitu kilometrów i ubezpieczenie kaucji to kolejne argumenty przemawiające za skorzystaniem z oferty poznańskiej wypożyczalni. Firma oferuje ponadto zniżki na pobyt na zagranicznych kempingach i przewodniki, pomoże również w wyborze ubezpieczenia. Nigdy wcześniej nie siedziałeś za kierownicą kampera? Żaden problem – przeszkolą cię pracownicy wypożyczalni.

Zainteresowani? Zapraszamy w imieniu caMp sunRise!

Poznań, Łobżenicka 4

ReklamaA gdyby tak rzucić wszystko i wypożyczyć kampera? 1
tel. 883 777 711, biuro.campsunrise@gmail.com
www.campsunrise.pl


Krzysztof Dulny 21.03.2022 zdjęć 6
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News