PREZENTACJE POJAZDÓW

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  19.10.2020, ~ Redakcja   

A może coś ekskluzywnego?

Rynek caravaningowy w Polsce w ciągu kilku ostatnich miesięcy urósł o kilkaset procent. Efektem ubocznym dużej sprzedaży są nowe dealerstwa marek, które do tej pory były na naszym rynku nieobecne. Dzięki firmie Centrum Campingowe na targach w Poznaniu i Nadarzynie będziemy mogli (premierowo!) zobaczyć luksusowe kampery marki Concorde, bezpośredniego konkurenta Morelo czy Niesmanna-Bischoffa.

Większa konkurencja na rynku to oczywista korzyść dla klienta. Ten ma możliwość wyboru, negocjacji cen, ma również do dyspozycji serwis gwarancyjny działający na terenie kraju. To bardzo ważne, by nie jeździć kilkaset kilometrów w celu diagnozy i ewentualnej naprawy.

Centrum Campingowe, mające swoje oddziały m.in. w Kutnie czy Warszawie, do tej pory dało się poznać jako sprawdzony dealer takich marek, jak Dethleffs czy Hobby. Teraz do gamy dostępnych pojazdów dołączył Concorde. Wreszcie na polskich targach caravaningowych zobaczymy maszyny najwyższej jakości, kosztujące nierzadko ponad milion złotych. Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy m.in. model 920 G z serii Charisma z garażem na samochód. Pojawi się również „nieco” mniejsza wersja – Credo 840 L Red Edition.

– Ale czym w ogóle jest marka Concorde? To niemiecki wiodący producent luksusowych kamperów, któremu długa tradycja i szereg sukcesów zapewniły rozpoznawalność, uchodzi za innowacyjnego projektanta kamperów i producenta premium o najwyższej precyzji wykonania oraz najwyższych standardach jakości – tłumaczą przedstawiciele Centum Campingowego. I dodają: – Kampery z serii Charisma to pojazdy absolutnie premium, pełne innowacji i pasji. Oferują podróżowanie w najnowocześniejszym wydaniu. Najlepsza technologia pokładowa oraz systemy wspomagające kierowcę, świetnie wyposażona, obszerna część mieszkalna i funkcja garażu podziemnego z miejscem na niewielki samochód. Tutaj z pewnością można poczuć się jak w 5-gwiazdkowym apartamencie!

Seria Credo natomiast dedykowana jest tym, którzy nadal szukają luksusu i niestandardowych rozwiązań, ale w nieco bardziej kompaktowym wydaniu. Wysokość 3,25 m, ogrzewanie Alde czy „Concorde One Level Concept”, czyli pomysł na bezstopniową, podwójną podłogę o wysokości 350 mm na całej długości – żeby zwrócić uwagę tylko na pierwsze z brzegu atrybuty. W obu pojazdach nie brakuje wysokiej jakości okładziny ściennej i sufitowej, które mają wpływ nie tylko na wygląd, ale też na optymalną izolację. Kampery marki Concorde są oczywiście pojazdami całorocznymi. Do ich prowadzenia wymagane jest prawo jazdy kategorii C, ale uwierzcie – dla takich maszyn warto je wyrobić. Duże zapasy ładowności to swoją drogą olbrzymia zaleta – podróżujemy gdziekolwiek, nie martwiąc się o zbyt niski poziom wody w zbiornikach.

Dystrybutor: CC Kutno

Artykuł pochodzi z numeru 5(96) 2020 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?
A może coś ekskluzywnego?

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony