artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - Honda agregaty 2024 22.07-31.07 Sebastian
Największy samochód dostawczy Toyoty

Największy samochód dostawczy Toyoty

Czas czytania 2 minuty

Dziedziczy dobrze znane kształty. I nic dziwnego, bo za produkcję nowej Toyoty PROACE MAX odpowiada m.in. fabryka Stellantisa w Gliwicach. W polskich zakładach powstają samochody z napędem elektrycznym z baterią o pojemności 110 kWh, z włoskiej fabryki wyjeżdżają egzemplarze z silnikami Diesla.

Właśnie ruszyła produkcja nowej Toyoty PROACE MAX. Ten największy samochód dostawczy oferuje sześć konfiguracji przestrzeni ładunkowej w wersji furgon, a także z występuje z podwoziem do zabudowy. Auto w konfiguracji L2H1 kosztuje od 140 100 zł netto i, jak każdy model z linii Toyota Professional, jest objęte Gwarancją PRO na trzy lata lub do 1 000 000 km.

Za produkcję nowej Toyoty PROACE MAX odpowiadają europejskie fabryki Stellantisa w Gliwicach oraz Atessie (Włochy). W polskich zakładach powstają samochody z napędem elektrycznym z baterią o pojemności 110 kWh, z włoskiej fabryki wyjeżdżają egzemplarze z silnikami 2.2 D-4D o mocach od 120 do 180 KM, które połączone są z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-biegowym automatem.

Czy pojazd odniesie sukces trojaczków? W świecie caravaningu najpopularniejszymi bazami kamperów od lat są bliźniaczo podobne modele: Fiat Ducato, Peugeot Boxer i Citroën Jumper. Zabudowujących kampery do japońskiej marki może przekonać nie tylko gwarancja. Pojazd ma ładowność do 1500 kg, a maksymalna masa holowanej przyczepy z hamulcami to do 3000 kg.

Fot. Toyota Professional

Wyceń ubezpieczenie swojego kampera. Kliknij tutaj lub zadzwoń tel. 606 892 175


Michał Żak10.07.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News