Reklama
Bilbord - bookingcamper

TARGI

2 miesiące temu  25.01.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Caravans Salon Polska zaplanowano na drugą połowę września

Caravans Salon Polska zaplanowano na drugą połowę września

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show odbędzie się w dniach od 18 do 20 czerwca 2021. Organizatorzy poinformowali, że wybrali taki termin ze względu na „bardzo dobre przyjęcie ubiegłorocznej edycji Poznań Moto Fest w podobnym terminie”. 

W grudniu 2019 roku ogłosiliśmy, że nowe hasło Poznań Motor Show brzmi „Droga do Elektromobilności”. Z perspektywy czasu okazało się, że ten kierunek był słuszny. Rok 2020 był rekordowy pod względem sprzedaży aut elektrycznych, a producenci coraz chętniej stawiają na pojazdy z alternatywnym napędem – podkreśla Łukasz Wołonkiewicz dyrektor targów Poznań Motor Show. – Elektromobilność będzie bardzo ważnym tematem podczas tegorocznej edycji targów. Postaramy się przybliżyć to zagadnienie oraz odpowiedzieć na pytanie, w jakim kierunku zmierza przemysł motoryzacyjny – dodaje.

W przesłanej do mediów informacji prasowej nie zawarto choćby wzmianki na temat caravaningu. Możemy być jednak niemal pewni, że kilka hal targowych (jak zawsze) zostanie przeznaczone na prezentację najnowszych kamperów, przyczep kempingowych oraz innych pojazdów rekreacyjnych. Pod znakiem zapytania stoi natomiast organizacja przytargowego zlotu kamperów. Nie wiadomo, czy sytuacja epidemiologiczna w Polsce będzie na to pozwalać.

Swoiste „święto caravaningu” odbędzie się natomiast we wrześniu w dniach 24-26.09.2021. To wtedy ponownie będziemy świadkami „Caravans Salon Polska”. Według słów organizatora to „największe wydarzenie w Polsce związane z turystyką caravaningową”. 

- Rekordowa, ubiegłoroczna edycja wydarzenia oraz rosnące zainteresowanie tą formą podróżowania pozwala sądzić, że w tym roku czeka nas jeszcze więcej atrakcji - czytamy w przesłanej informacji prasowej.

Prócz flagowej imprezy, Grupa MTP poinformowała również o innych wydarzeniach motoryzacyjnych, które odbędą się w 2021 roku. Targi „Auto Nostalgia” zaplanowano na kwiecień (10-11.04.2021, warszawska hala EXPO XXI) a Retro Motor Show - na listopad. Klasyczne, zabytkowe, historyczne wręcz pojazdy będziemy oglądać w dniach 5-7.11.2021. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony