ReklamaBilbord Prenumerata

OBLICZA CARAVANINGU

PRZEGLĄD RYNKU

8 miesięcy temu  12.12.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Voucher na prenumeratę „Polskiego Caravaningu” to idealny prezent dla pasjonata podróży „domem na kołach”.

Voucher na prenumeratę „Polskiego Caravaningu” to idealny prezent dla pasjonata podróży „domem na kołach”. Fot. Paulina Badurek-Chyła

Choć do świąt Bożego Narodzenia jeszcze miesiąc z hakiem, już teraz warto zastanowić się nad prezentami. Brak pomysłu? Voucher na roczną lub dwuletnią prenumeratę "Polskiego Caravaningu" to upominek, z którego ucieszą się nie tylko pasjonaci caravaningu. Dla pierwszych 25 zamówień dorzucamy płytę z dobrze Wam znaną kolędą caravaningową!

Zainteresowani? Czym prędzej piszcie do Pauliny (paulina.badurek@goldman.pl), która dopilnuje, aby voucher dotarł pod wskazany adres przed świętami. Ten kolorowy kartonik to przepustka do najświeższych doniesień ze świata kamperów i przyczep kempingowych. I nie tylko! Na łamach „Polskiego Caravaningu” piszemy o ciekawostkach, rozmawiamy z interesującymi ludźmi, relacjonujemy imprezy branżowe, rozwiewamy wątpliwości, testujemy, radzimy, analizujemy, wyjaśniamy... – każde wydanie naszego czasopisma obfituje zarówno w informacje, jak i w publicystykę najwyższych lotów, do których bieżący dostęp możesz podarować bliskiej ci osobie. Jeśli interesuje się caravaningiem i podróżami, na pewno zainteresuje ją również zawartość naszego magazynu.

Koszt takiego vouchera to 75 lub 150 zł, w zależności od tego, czy zdecydujesz się na prenumeratę roczną, czy dwuletnią. Kupon możemy wysłać albo bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować, albo na podany przez ciebie adres – np. twój, jeśli chciałbyś wręczyć go osobiście. Aby obdarowana osoba mogła zrealizować voucher, wystarczy, że skontaktuje się z nami pod numerem tel. 533 072 734 lub mailowo: paulina.badurek@goldman.pl.

Zamów prenumeratę klikając TU

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony