ReklamaBilbord Prenumerata

OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  23.07.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Gigantyczny wzrost zainteresowania caravaningiem. 400 procent więcej kliknięć w dział Kemping

To, co dzieje się na polskim rynku caravaningowym przekracza nasze najśmielsze wyobrażenia. Coraz więcej osób interesuje się przyczepami kempingowymi i kamperami, zaczyna podróżować w ten sposób zarówno po Polsce jak i całej Europie. Nasz dział kempingi w stosunku rok do roku zanotował…400% więcej kliknięć! 

Na podsumowania roczne jeszcze przyjdzie czas, ale środek sezonu wakacyjnego to zawsze wyznacznik tego, jak się caravaning „trzyma” na polskim rynku. Cóż, do tego niemieckiego czy holenderskiego jeszcze nam daleko, ale perspektywa na przyszłość jest niezwykle pozytywna.

Widać to po statystykach naszego portalu. W stosunku rok do roku zanotowaliśmy gigantyczne wzrosty kliknięć. Wśród wszystkich Internautów trafiających na nasz portal bardzo dużą część stanowią osoby nowe, do tej pory niezainteresowane tą formą turystyki. Najczęściej szukają porad z działu „ABC caravaningu” oraz kempingów. Ten ostatni zanotował w ostatnim czasie aż 100 tys. wejść! To o 400% więcej niż w roku ubiegłym. 

Kempingów (przypomnijmy) mamy w bazie ponad 5100 z zagranicy i 425 z Polski. To absolutny rekord na polskim rynku. Bez problemu znajdziecie u nas miejsce we Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii czy Grecji. Korzystając z prostej wyszukiwarki sami zdecydujecie, czy chcecie znaleźć się w pobliżu miasta, gór, jeziora czy morza.

Na szczególną uwagę zasługują również nasze profile w social media. Tylko w ostatnich 28 dniach  dołączyło do naszej społeczności na Facebooku ponad 3500 nowych osób! Każda z nich jest żywo zainteresowana caravaningiem co pokazują znaczniki mówiące o zasięgu i aktywności poszczególnych postów. Na oficjalnym profilu na Instagramie jest Was już prawie 2500. Wow! Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem!

Czym będziemy mogli pochwalić się na koniec sezonu wakacyjnego? Trudno to teraz oszacować - wszakże caravaning w Polsce rośnie z dnia na dzień. 

Dziękujemy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

 • 15
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony