Reklama
Bilbord - Maista 01.04 - 30.04 Sebastian_Marko podstrony (przedłużony na maj)
ReklamaA1 - katalog ACSI

OBLICZA CARAVANINGU

10 miesięcy temu  03.07.2019, ~ Krzysztof Dulny   

W takich warunkach aż chciałoby się pracować!

W takich warunkach aż chciałoby się pracować!

Wakacje dla wielu przedsiębiorców oznaczają zwolnienie tempa, dla części to najgorętszy okres biznesowy. Niezależnie od tego warto zainwestować w kilka rzeczy, które pozwolą właścicielowi lub pracownikom organizacji pracować w przyjemniejszych warunkach. Prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może zamienić tradycyjne biurko na „biuro na czterech kółkach”, a szefowie większych firm zapewnić swojemu zespołowi chwile ochłody dzięki klimatyzatorom lub dystrybutorom do wody.

EFL przygotował listę rzeczy, które można wziąć w leasing z myślą o prowadzeniu biznesu w wakacje. Znalazło się na niej m.in. „biuro na czterech kółkach”. Jak czytamy w informacji prasowej, miejsce prowadzenia biznesu nie zawsze musi oznaczać budynek i biurko – podczas wakacji może być nim kamper lub przyczepa kempingowa. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które same decydują o tym, kiedy i gdzie chcą pracować. Takie „biuro na kółkach” można prowadzić nad morzem, nad jeziorem czy w górach, i w ten sposób łączyć wypoczynek z zarządzaniem biznesem.

W związku z tym, że zarówno przyczepa, jak i kamper to koszt kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych, warto wziąć je w leasing. W perspektywie długoterminowej taka inwestycja szybko się zwróci.

W leasing można wziąć również jednoślad, jak rower, skuter czy hulajnogę – to idealna na lato alternatywa dla choćby komunikacji miejskiej. Korzystanie z tego typu pojazdów łączy komfort podróżowania z troską o środowisko i przynosi spore korzyści finansowe. Co prawda koszt skutera nie należy do najniższych, ale dzięki leasingowi zarządzający firmą nie odczuje go tak mocno. Co więcej, wyleasingować możemy również rowery – zarówno tradycyjne, jak i elektryczne – oraz hulajnogi elektryczne, które tak pokochali Polacy.

Co jeszcze można wziąć w leasing z myślą pracy w wakacje? Lista EFL obejmuje takie punkty, jak klimatyzator, filtrujący dystrybutor do wody czy nawet specjalny kącik dla dzieci, które o tej porze roku mają przecież wakacje, a które nie zawsze rodzic ma z kim w domu zostawić.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony