artykuły

niezwyklostkiNIEZWYKŁOSTKI
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Moduł sanitarny Campeleon Badeon

Moduł sanitarny Campeleon Badeon

Czas czytania 1 minuta

Posiadanie własnej łazienki na pokładzie to praktyczna rzecz, ale niemal nieosiągalna w kompaktowych pojazdach kempingowych. Drezdeński start-up Campeleon opracował niedawno rozwiązanie. Strefa mokra jest transportowana na kuli haka, by na postoju wielokrotnie powiększyć swą kubaturę.

Na postoju, dzięki czterem modułom w szybki sposób zyskujemy pomieszczenie o wymiarach 150 x 230 x 78 centymetrów (szerokość x wysokość x głębokość). W środku tej prywatnej toalety jest chemiczne WC. Jest oczywiście umywalka i zbiornik na wodę, więc można wziąć prysznic.

90-kilogramowa skrzynia ma po złożeniu ok. 70 cm wysokości, więc bez przeszkód może być transportowana za obrysem kompaktowych kampervanów. Badeon ma własne oświetlenie wnętrza (także światła drogowe). Konstrukcja skrywa po dwa zbiorniki: na wodę czystą i szarą (po 25 litrów każdy). Jest nawet opcjonalny 3-litrowy bojler z ciepłą wodą. A teraz propozycja jest dostępna w promocyjnej cenie, bo z rabatem 1500 EUR (więcej na: www.campeleon.com).

Fot. Campeleon


Rafał Dobrowolski12.10.20220 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News