artykuły

wiesci-z-warsztatuWIEŚCI Z WARSZTATU
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Zabudowy kempingowe na miarę twoich marzeń

Zabudowy kempingowe na miarę twoich marzeń

Allcamp, którego siedziba mieści się w samym centrum Polski, to firma spełniąca niemal każde marzenie o zabudowie auta dostawczego na kampera. Jak to możliwe? Dzięki profesjonalnej kadrze, ponad 10-letniemu doświadczeniu i inwestycjom w nowy park maszynowy typu CNC.

Allcamp może stanowić wzorzec kompleksowej usługi zabudowy pojazdów. Wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, które debiutując, jednocześnie podbijają rynek caravaningowy. Reklamując swoje usługi, firma podkreśla, że każdy zabudowany van to gwarancja oryginalnego i niepowtarzalnego wnętrza – ciekawy wystrój, bogate wyposażenie i wysokiej klasy elektronika. Przyjrzyjmy się jednemu z ostatnich projektów, który powstał jako pojazd z założenia uniwersalny – kampervan przeznaczony dla 2 lub 4 osób.
Z tyłu auta znajduje się wygodne, oddzielne spanie dla 2 osób, które po połączeniu kanap może być wykorzystywane także przez 3 podróżników. Po rozłożeniu przedniej kanapy i stołu powstaje kolejne łóżko.
W wersji dziennej z tyłu zaaranżowano 2 kanapy i dużo miejsca do siedzenia przy dodatkowym stole. Jednocześnie dzięki podniesionej podłodze kamper posiada duże i wygodne schowki. Są one otwierane od tyłu auta lub od góry po zdjęciu materaca. Nad łóżkami znajdują się duże szafki. Zamontowana została także wysoka lodówka kompresorowa o pojemności 140 l, a przy niej w pełni funkcjonalna kuchnia. Po drugiej stronie kampera znalazła się łazienka z toaletą chemiczną, umywalką i prysznicem. Przednia część to dwuosobowa kanapa ze stolikiem i dodatkowym obrotowym blatem. Dwa komfortowe przednie fotele również można dowolnie obracać.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Oprócz okien bocznych z roletami pojazd ma 2 okna dachowe z wentylatorem. Zamiennie montowane są duże okna lub klimatyzacja. Kamper został wyposażony w akumulator LiFePO4 200 Ah ładowany także z wykorzystaniem solarów (360 W). Na pokładzie znajdziemy dostęp do prądu 230 V z przetwornicy automatycznej (2000 W). Dzięki temu pojazd jest w pełni niezależny od zasilania zewnętrznego.
Wszystkie meble na pokładzie wykonane zostały z lekkiej włoskiej sklejki. W drzwiach przesuwnych znajduje się moskitiera. Auto wyposażone jest także w markizę dachową.
Co ważne, na swojej stronie internetowej Allcamp oferuje darmową wycenę projektu zabudowy. Dzięki temu już na wczesnym etapie planowania można oszacować wydatki. Pozostaje więc podjąć decyzję o stworzeniu projektu i zaplanować pierwszą wymarzoną podróż swoim nowym kamperem.

zabudowaaut.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator16.08.20220 zdjęć 3