artykuły

wiesci-z-warsztatuWIEŚCI Z WARSZTATU
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Styl i charakter. Kampervany MECCO Camp

Styl i charakter. Kampervany MECCO Camp

Czas czytania 2 minuty

Walory tytułowe określają podstawowe podejście do sposobu aranżacji i wykonania zabudowy przez tego producenta. Dodatkowo bazę oferty stanowi pasja podróżowania, która realizację każdego projektu wspiera doświadczeniem i racjonalnym podejściem. Tak powstają stylowe wnętrza na indywidualne zamówienie.

Podróżowanie w kamperze oznacza spontaniczność, niezależność, swobodę i komfort. Szybki wypad nad jezioro? Trip po Europie? Wycieczka wzdłuż wybrzeża Adriatyku? Z kamperem nie ograniczają cię terminy, bilety, miejsca noclegowe. Masz pełną swobodę w planowaniu wymarzonych wyjazdów. Kamper to miejsce, gdzie możesz komfortowo spędzić noc i odpocząć, a w razie deszczu na pewno docenisz jego przytulne wnętrze. „W MECCO Camp wykonamy zabudowę turystyczną na Waszym samochodzie zgodnie z Waszymi indywidualnymi życzeniami i potrzebami”, zachęca klientów wykonawca.
Co więc mamy do dyspozycji, podejmując decyzję o wykonaniu niepowtarzalnego kampervana? Podstawę stanowią 3 główne warianty zabudowy. Warto od razu wspomnieć, że są to jedynie układy sugerowane, przeznaczone do kolejnych modyfikacji w myśl potrzeb i pomysłów zamawiającego. Niemniej każda z wyjściowych propozycji ma już w zalążku określony charakter kształtowany przez zastosowane materiały i detale. Tak więc dla przykładu w pierwszym wariancie „bezłazienkowym” zyskamy dodatkową dużą szafę, elementy boho i otwartą linię kuchni, w drugim z kolei łazienkę, ciekawy układ szuflad i mnóstwo autentycznego drewna. To naturalnie odmiany projektowe. Tymczasem technologicznie Mecco bazuje na dobrych i sprawdzonych rozwiązaniach izolacyjnych. Znajdziemy tutaj ocieplenie ścian i sufitu pianką kauczukową, paroizolację matą termoizolacyjną Alufox o grubości 5 mm, wzmocnienie liściastą sklejką wodoodporną, a w podłodze 3-centymetrowy styrodur, wraz z 12 mm płyty OSB. Solidna konstrukcja.

ReklamaStyl i charakter. Kampervany MECCO Camp 1
W dorobku realizacji MECCO Camp znajdziemy zabudowy Fiata Ducato, Peugeota Boxera, Forda Transita i Mercedesa Sprintera. Możemy więc założyć, że zlecenie zostanie przyjęte bez względu na przeznaczony do adaptacji pojazd!

meccocamp.eu

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator13.08.20220 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News