artykuły

wiesci-z-warsztatuWIEŚCI Z WARSZTATU
ReklamaBilbord caravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Oferta została poszerzona o zabudowy typu off-road
Oferta została poszerzona o zabudowy typu off-road

Nie tylko w góry! Camper4Mountain rośnie w siłę

Kamper zbudowany zgodnie z zamówieniem klienta zapewnia nie tylko 100% satysfakcji posiadania, kojarzy się także z komfortem użytkowania i pełną swobodą podróżowania.

Marka Camper4Mountain® – stworzona przez przyjaciół Piotra Wiśniewskiego i Oskara Ankowskiego – przez lata zgromadziła wielu zadowolonych klientów, dzięki którym zyskała popularność praktycznie w całej Europie! O powodzeniu produkcji najlepiej świadczą liczone już w setkach zmodernizowane lub zabudowane Volkswageny T5, T6 i T6.1! Firma nie zwalnia tempa i mimo globalnego problemu gospodarczo-ekonomicznego wciąż stawia na rozwój. Co za tym idzie – już w najbliższe wakacje otwarta zostanie kolejna hala produkcyjna! Nowoczesny projekt w połączeniu z nabytym przez lata doświadczeniem pomogą zwiększyć produkcję trzykrotnie!
W okresie pandemii koronawirusa branża caravaningowa dała ludziom to, czego pragnęli najbardziej – niezależność i pełną mobilność, która jest na wagę złota. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzono ofertę o zabudowę typu off-road. Podwyższone zawieszenie, offroadowe koła, Webasto, niezależny system zasilania solarnego, system antykradzieżowy Bear-Lock i namierzanie GPS – to wszystko podwyższa standard oraz jakość korzystania.
Dla firmy z Warmii i Mazur caravaning nie jest już jedynym sektorem w zakresie zmiany przeznaczenia pojazdów i nadawania im specjalistycznego charakteru. Od pewnego czasu Camper4Muntain przeprowadza także montaż zabudów technicznych, które czynnie wspierają prace firm między innymi z sektora energetyki wiatrowej, zajmujących się najmem pojazdów technicznych i wielu innych prywatnych przedsiębiorców.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Powstała także specjalna chemia caravaningowa przeznaczona do zastosowań w kamperach i przyczepach. Nowe produkty pozwolą przygotować samochód do przyjemnego, higienicznego użytkowania i pomogą utrzymać ten stan przez możliwie długi czas. Produkty te po wprowadzeniu do sprzedaży nabyć będzie można internetowo, stacjonarnie – w siedzibie firmy oraz na wszystkich targach i pokazach, gdzie Camper4Mountain będzie obecny.
Właściciele firmy chwalą się, że są na bieżąco z nowinkami technologicznymi, sami także opatentowują pomysły. Wspominają, że jako jedni z pierwszych w Polsce zostali wytypowani do testowania nowego modelu VW – T7! Duży wpływ miały na to oczywiście zakres dotychczasowych prac opartych o podwozia transportera i ścisła współpraca z salonami Volkswagena w Polsce. Kierownictwo zbiera wszystkie potrzebne informacje, aby w przyszłości móc rozpocząć prace związane z przerobieniem tego właśnie modelu na pojazd specjalny kempingowy.
Piotr Wiśniewski dodaje: – Aktualnie nie musimy aż tak daleko wybiegać w przyszłość, ponieważ posiadamy jeden z największych magazynów dachów podnoszonych do modeli VW T5, T6 oraz T6.1 w Polsce! Taki asortyment w czasie kryzysu gospodarczego pozwala nam kontynuować i co najważniejsze zwiększać produkcję w czasie niedoborów materiałowych.
Numerem 1 na liście zadań firmy na nadchodzący sezon są międzynarodowe targi branżowe. Dzięki znoszonym restrykcjom sanitarnym wracają największe imprezy caravaningowe w Europie, na których – jak przekonuje Piotr Wiśniewski – nie może ich zabraknąć! – Po fenomenalnych zeszłorocznych targach Camper Caravan Show, które uważamy za owocne, w tym roku celujemy jeszcze wyżej. Już 26 sierpnia pojawimy się w Düsseldorfie na jednych z najbardziej cenionych targach w branży. Dbamy też o nasz lokalny rynek, w związku z czym będzie nas można spotkać w Jastarni na Caravaning Summer SHOW. Oczywiście, jeżeli się odbędą, zawitamy też na targi CMT w Stuttgarcie! Jako prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zostaliśmy docenieni przez UE dofinansowaniem, które pomoże nam uczestniczyć w tych wszystkich przedsięwzięciach!

camper4mountain.eu

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator27.08.20220 zdjęć 5