artykuły

nasze-testyNASZE TESTY
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Testujemy Globe-Traveller’a X w Czechach i Słowacji [FOTO]

Czas czytania 2 minuty
Testujemy Globe-Traveller’a X w Czechach i Słowacji [FOTO]
 fot. Bartłomiej Ryś

W miniony poniedziałek odebraliśmy kolejnego kampera do testów. Tym razem w nasze ręce trafił Globe-Traveller Voyager X, kamper-van bazujący na Peugeocie. Oferuje cztery miejsca do jazdy i spania, jest w pełni dostosowany do warunków zimowych. Czy spełni nasze (przyznajemy - wysokie) oczekiwania? Sprawdzamy to podczas objazdowej wycieczki po Słowacji i Czechach. 

Voyager X ma 636 cm długości. Z tyłu znajdziemy duże, dwuosobowe łóżko francuskie. Pod nim zaprojektowano sporą przestrzeń bagażową. Kolejne dwie osoby wyśpią się na rozkładanym łóżku z przodu pojazdu, ale producent zaznacza, że dostępna tam przestrzeń (187 cm x 134 cm) jest przeznaczona dla dzieci lub nastolatków. Czy może się tam wyspać osoba dorosła? To jedno z pytań, na które podczas 7-dniowego testu musimy znaleźć odpowiedź. 

Voyagera X zabraliśmy w objazdową podróż po Czechach i Słowacji. Szukamy ciekawych kempingów, miejscówek, sprawdzamy rady i wskazówki przekazywane przez Czytelników. Te regiony to również idealna okazja do sprawdzenia tego, jak sprawuje się silnik Peugeota oraz ogrzewanie Truma Combi w wersji „D”, czyli „diesel”. 

Poniżej prezentujemy kilkanaście pierwszych zdjęć, jakie udało nam się zrobić podczas podróży. Test trwa - zapraszamy do śledzenia naszych relacji na naszych oficjalnych profilach w social media:

Facebook: https://www.facebook.com/portalpolskicaravaning

Instagram: https://www.instagram.com/polskicaravaning

ReklamaTestujemy Globe-Traveller’a X w Czechach i Słowacji [FOTO] 1

Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News