artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Kampery nowe i używane, kompleksowo wyposażone

Kampery nowe i używane, kompleksowo wyposażone

Czas czytania 3 minuty

Rośnie grono zadowolonych klientów firmy Campery Złotniccy. Z oferty podwarszawskiego punktu korzystają zarówno osoby zainteresowane zakupem kampera, jak i chcący go wypożyczyć. Na flotę składają się pojazdy nowe i używane – wszystkie kompleksowo wyposażone i gotowe do drogi.

Pośród dostępnych kamperów każdy znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Klientom oddano do dyspozycji alkowy i półintegry takich marek, jak Roller Team, Benimar, Caravans International, Chausson czy Panama. Łącznie ponad 20 nowych pojazdów, ale w ofercie znajdziemy również te używane – także z opcją odkupu obecnego auta klienta, bez względu na jego wiek.

– Oferujemy sprzedaż samochodów kempingowych używanych w każdym wieku, z 2-letnią gwarancją. Co istotne, mowa o gwarancji Campery Złotniccy, a nie popularnej na rynku gwarancji ubezpieczeniowej firmy zewnętrznej. Szczegółowe warunki naszej gwarancji chętnie zaprezentujemy zainteresowanym klientom – zaznaczają właściciele firmy, podkreślając, że wszystkie oferowane przez Campery Złotniccy samochody używane przechodzą szczegółowe badanie techniczne oraz są w 100% sprawne i gotowe do sezonu.

O stan floty na bieżąco dbają firmowi fachowcy, pracujący na co dzień w serwisie pojazdów kempingowych. Ich obecność to gwarancja, że ewentualne uszkodzenia bądź usterki, o które zwłaszcza w trakcie sezonu nietrudno, naprawiane są praktycznie od ręki. To również oni doposażają oferowane pojazdy w klimatyzację, markizy, bagażniki, solary czy kamery cofania.

ReklamaKampery nowe i używane, kompleksowo wyposażone 1
Kompleksowo wyposażone są zwłaszcza nowe pojazdy. Mowa o maksymalnie 2-letnich, a przeważnie z bieżącej oferty sprzedażowej. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby przed podjęciem decyzji o kupnie przetestować go. Co więcej, klienci chcący przetestować auto przed zakupem, mogą wynająć je na 3 dni za darmo. Warto wspomnieć również o tym, że w cenie wynajmu kampera dostajemy komplet wyposażenia, meble, naczynia, gaz, płyny itd., a wszystkie auta przystosowane są do warunków zimowych i ubezpieczone. Natomiast jeśli dopiero zaczynasz przygodę z caravaningiem, o pomoc i wskazówki poproś gospodarzy, którzy chętnie przeszkolą i podzielą się swoimi doświadczeniami z podróży. Na ich pomoc możesz liczyć również w trakcie podróży – dostępni są 24 h na dobę.

Firma Campery Złotniccy świadczy też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów rekreacyjnych. Czy mowa o naprawach mechanicznych, czy o serwisie urządzeń pokładowych, dla fachowców z Campery Złotniccy nie ma rzeczy niemożliwych.

campery-zlotniccy.pl


Krzysztof Dulny 10.04.20230 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News