artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camper & Caravan Show – święto miłośników caravaningu już za tydzień

Camper & Caravan Show – święto miłośników caravaningu już za tydzień

Czas czytania 3 minuty

Już po raz dziewiąty odbędą się w Nadarzynie targi Camper & Caravan Show. Organizowana pod Warszawą impreza to wydarzenie skierowane nie tylko do profesjonalistów branży, ale także do wszystkich, którzy kochają wolność podróżowania i fascynujący świat kamperów.

Ósma, jesienna edycja Camper & Caravan Show była niesamowitym sukcesem, przyciągając 28 tysięcy odwiedzających i 152 wystawców. Było to zarazem ostatnia edycja odbywająca się jesienią – organizatorzy postanowili przesunąć targi na początek kwietnia, tuż przed otwarciem sezonu caravaningowego. To odpowiedź na sugestie zarówno wystawców, jak i zwiedzających, którzy zapragnęli wydarzenia wiosną, by móc na świeżo wykorzystać zdobytą inspirację w nadchodzącym sezonie. Jako patron medialny kibicujemy organizatorom powodzenia w realizacji planów organizacji zarówno wiosennej jak i jesiennej edycji tej udanej imprezu.

Targi Camper & Caravan Show to nie tylko ekspozycje najnowszych modeli i rozwiązań technologicznych dla branży caravaningowej. To również miejsce, gdzie nawiążesz nowe kontakty biznesowe, zdobędziesz cenną wiedzę i poznasz najnowsze trendy rynkowe. Zrzeszające wszystkie gałęzie branży wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń i pokazuje, jak rozwija się rynek pojazdów rekreacyjnych.

Stoiska firm to oczywiście główna część targów. Wydarzenie gromadzi producentów i dystrybutorów sprzętu, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem caravaningu – w Polsce i nie tylko. Camper & Caravan Show to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. To miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży kempingowej może być i jest znakomicie wykorzystywany. Dzięki tym walorom do grona uczestników wróciła większość marek, które nie brały udziału w Camper & Caravan Show od dwóch lat! To naturalnie wzmiankuje powiększenie skali imprezy i jest znakiem tego, że zmiana terminu okazała się dobrą decyzją. Lokalizacja kalendarzowa tuż po okresie świątecznym pozwala niektórym przedłużyć długi weekend o kilka dni zamykając go

Camper & Caravan Show – święto miłośników caravaningu już za tydzień 1

Nieodłączną częścią targów Camper & Caravan Show jest festiwal podróżników, w ramach którego prelekcje, pokazy i dyskusje prowadzą przez vanliferzy i aktywni pasjonaci caravaningu. Organizatorzy zapraszają ponadto do Strefy Retro w hali F, gdzie będzie można zobaczyć zabytkowe auta-holowniki ze swoimi przyczepami, kampery z bogatą historią podróżniczą oraz zakończone projekty odrestaurowanych domów na kółkach. Będzie to idealna okazja do rozmowy z właścicielami eksponatów, które cały czas im służą. Reaktywacji doczeka się również Strefa Niewiadów – we współpracy z Michałem Nalepą i Fan Klubem Niewiadów powstanie przestrzeń, w której znajdą się tylko i wyłącznie przyczepy kultowej marki. Zlot Entuzjastów Niewiadówek podczas Camper & Caravan Show – bo taką nazwę nadano wspomnianej strefie – będzie więc spotkaniem entuzjastów legendarnej przyczepy i okazją do wymiany doświadczeń.

Główny zlot natomiast, czyli Homo Camperus organizowany przy okazji targów to tradycyjna już impreza, na której oprócz typowych zlotowych klimatów uczestnicy mają możliwość eksploracji targowych stoisk. Rejestracja jest bardzo prosta, ogranicza się do zakupu biletu za kwotę 400 zł, który jest warunkiem uczestnictwa w zlocie i rejestracji swojego pojazdu. Udział w Zlocie Entuzjastów Niewiadówek wymaga zakupu biletu za kwotę 200 zł.

W programie wydarzeń towarzyszących nie mogło oczywiście zabraknąć zlotu i biesiady, którą swoim występem uświetni Karol Kusa ze swoim zespołem Taraka. 

Targi Camper & Caravan Show odbędą się w dniach 5-7 kwietnia, niezmiennie w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Bilety można nabyć zarówno online, jak i na miejscu w recepcjach podczas trwania wydarzenia.


Krzysztof Dulny 28.03.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News