artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu

Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu

Czas czytania 2 minuty

Rabat w wypożyczalni oraz dwa dni bezpłatnego pobytu na kempingu - na takie korzyści mogą liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się na wynajem kampera w wypożyczalni "Fajny Kamper" w Tczewie, a za cel swojej podróży wybiorą bieszczadzki kemping na Wyspie Energetyk w Polańczyku. To oferta na zbliżający się długi weekend związany ze świętem Bożego Ciała. 

Podsumowując, wypożycz kampera od 27 maja do 2 czerwca w Tczewie, a otrzymasz 50 zł rabatu za każdą dobę. Mało tego, na kempingu Energetyk za dwie doby nie zapłacisz nic!

Rabaty i darmowe dni podczas pobytu to kuszące, ale nie jedyne argumenty za takim wyjazdem na długi weekend. Głównym argumentem pozostają atrakcje i klimat Wyspy Energetyk. To fantastyczne miejsce!

Mnóstwo zieleni, mnóstwo wody (to w końcu wyspa!), cisza i spokój, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego i wodnego, doskonała kuchnia w lokalnej tawernie - to z powodu takich atrakcji Wyspa Energetyk cieszy się dużym uznaniem wśród caravaningowych gości!

Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu 1

Jeżeli jesteście fanami sportów wodnych, na miejscu skorzystacie z wypożyczalni żaglówek, rowerów wodnych czy kajaków. Można tu oczywiście przyjechać kamperem lub z przy­czepą kempingową, ale na gości czekają też komfortowe domki do wynajęcia.

Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu 2Kemping Wyspa Energetyk znajduje się na jeziorze Solińskim, na największej śródlądowej wyspie w Polsce, o powierzchni 34 ha. Łączność ze stałym lądem zapewnia kursujący z Polańczyka prom. Wyspa Energetyk to jedyny w naszym kraju ośrodek wypoczynkowy i kemping w całości położony na wyspie. Wspaniałe miejsce do wypoczynku i kontaktu z naturą. Istny raj dla miłośników kąpieli, wędkarstwa, relaksu nad wodą. Na campingu znajduje się ponad 50 miejsc, wydzielonych dla caravaningu. Większość z bezpośrednim dostępem do wody, energii elektrycznej, kanalizacji. 

Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu 3

Nazywany „wyspą świętego spokoju”, bieszczadzki kemping Energetyk w Polańczyku to miejsce niezwykłe, a rzeczony spokój to tylko jeden z wielu jego atutów - czytaj więcej o tym miejscu TUTAJ.

Wolne kampery i flotę wypożyczalni Fajny Kamper znajdziesz na stronie fajnykamper.pl. O szczegóły promocji pytajcie w wypożyczalni Fajny Kamper. Liczba kamperów objętych promocją ograniczona.

Fajnym kamperem na Wyspę Energetyk! Rabaty w wypożyczalni i darmowe pobyty na miejscu 4


Piotr Łukaszewicz17.05.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News