Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  11.04.2021, ~ Administrator   

Już nie domki, a domy!

Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na pewno zgodzi się z tym firma Mójdomek.pl, która po premierze całorocznego modułu mieszkalnego o powierzchni 57,2 m2 otrzymała od potencjalnych klientów mnóstwo zapytań o „dom bardziej podobny do domu”, tzn. kształtem zbliżony do prostokąta czy kwadratu.

Idąc za ciosem, firma opracowała rozwiązanie składające się z dwóch modułów o wymiarach 4 x 11 m, co daje łącznie 88 m2 powierzchni zabudowy. Taki dom (słowo „domek” nie oddaje skali przedsięwzięcia) w 99% powstaje na hali produkcyjnej, a moduły dostarczane są na miejsce ich montażu – tam są osadzane na przygotowanym podłożu i łączone. Voilà, dom gotowy!
W zależności od stanu wykończenia takiego obiektu montaż może trwać od jednego do trzech dni. To jednak nie wszystko! Wybierając takie rozwiązanie, nie bierzemy udziału w procesie budowania: oszczędzamy czas, unikamy konfrontacji z niezliczoną rzeszą fachowców i „fachowców”, nie musimy odpowiadać na tysiące pytań, a wszystko to wpływa na komfort i zdrowie psychiczne przyszłego właściciela domu.
– Warto też dodać, że produkowane przez nas całoroczne moduły mieszkalne są w bardzo konkurencyjnej cenie – zwracają uwagę przedstawiciele firmy. – Jesteśmy przekonani, że branża zmierza w kierunku właśnie takich rozwiązań. Pracujemy też nad ofertą domów pod wynajem. Klient z kawałkiem ziemi zamawia wybrany dom, wpłaca jakiś procent wkładu własnego, a resztę rozkładamy mu na raty.
Po szczegóły odsyłamy na stronę internetową firmy, zachęcamy również do kontaktu z jej przedstawicielami.

www.mojdomek.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1(98) 2021 Polskiego Caravaning

GALERIA ZDJĘĆ

Już nie domki, a domy!
Już nie domki, a domy!
Już nie domki, a domy!
Już nie domki, a domy!
Już nie domki, a domy!
Już nie domki, a domy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Canion 2 miesiąc temu Polski Caravaning podobnie jak "nasz" rząd już dawno zatracił poczucie rzeczywistości i działa w jakimś abstrakcyjnym równoległym świecie
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Grest 1 miesiąc temuocena: 100%  Ceny na ich stronie za te kontenery to jakiś żart z kosmosu. Za kontener 30m² ponad 100k PLN. To taki 88m² to koło 250k PLN pewnie kosztuje. Każdy kto posiada kawałek działki budowlanej to za takie pieniądze buduje 130m² dom, a nie kupuje kontenerowiec! Średnio przystępne ceny ta ich oferta.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony