Reklama
Bilbord - Maista 01.04 - 30.04 Sebastian_Marko podstrony
ReklamaA1 - katalog ACSI

OBLICZA CARAVANINGU

miesiąc temu  19.02.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Zupełnie NOWY magazyn Polskiego Caravaningu już dostępny [VIDEO]

W salonach prasowych Empik, w domach Prenumeratorów, ale także (po raz pierwszy w historii) w ponad 300 punktach stacji paliw BP ulokowanych w całym kraju - zupełnie nowy, poprowadzony pod nowym przewodnictwem magazyn drukowany "Polski Caravaning" jest już dostępny. Co się zmieniło? Wszystko! 

Pierwszy numer magazynu w 2020 roku powstał pod kierownictwem nowej redaktor naczelnej Doroty Chojnowskiej. To podróżniczka i blogerka, która postanowiła "poczuć" caravaning. Efekt jej pracy, ale i całego naszego zespołu wraz z nowym grafikiem możecie już zobaczyć "na żywo". Nowy numer "PC" jest dostępny w Empikach oraz u Prenumeratorów, którzy dostają magazyn w pierwszej kolejności.

Od dawna szukaliśmy możliwości zaznaczenia swojej obecności na stacjach paliw, dokładnie tak samo, jak dzieje się to za zachodnią granicą i tamtymi magazynami caravaningowymi. Udało się! Od teraz magazyn "Polski Caravaning" będzie dystrybuowany w ponad 300 punktach stacji paliw "BP" ulokowanych w całym kraju. 

Przejdźmy do treści. "Polski Caravaning" całkowicie się zmienił. W oczy rzuca się okładka, która przyciąga wzrok i już zapowiada treści caravaningowe podane nieco w innej formie. W środku spotkacie się przede wszystkim z opowieściami z dróg, testami kamperów (również innej formie) oraz treściami dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą formą turystyki. 

Poniżej znajdziecie zapowiedź w formie materiału video, w którym to nasza nowa Redaktor Naczelna przedstawia swoje pierwsze "dziecko" :) 

Prenumeratę PC zamówisz (on-line) tutaj: https://polskicaravaning.pl/strony/prenumerata-przez-internet

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony