artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Zimowy Zlot CamperTeam - 2 udana edycja

Zimowy Zlot CamperTeam - 2 udana edycja

Pomiędzy 18 a 20 lutego 2022r. w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym odbyła się II edycja Zimowego Zlotu CamperTeam. W imprezie wzięło udział ponad 40 załóg. Był to największy zlot caravaningowy sezonu zimowego 2021/2022.

W trakcie zlotu nie zabrakło wielu atrakcji i konkursów. Była nocna jazda na nartach i łyżwach. W trakcie ,,Biesiady Świętokrzyskiej" odbył się konkurs nalewek. Miłą niespodzianką dla zlotowiczów była przygotowana przez Grupę Elcamp jazda testowa kamperem Buerstner Active 4x4. Organizatorzy nie zapomnieli również o dzieciach zapraszając je na warsztaty tematyczne i zwiedzanie zimowych atrakcji Szwajcarii Bałtowskiej.

W trakcie zlotu odbyło się spotkanie dotyczące rozwoju infrastruktury caravaningowej i promocji województwa świętokrzyskiego na turystycznej mapie Polski. Poruszono również temat promocji Polski na dwóch przyszłorocznych imprezach: Światowym Zlocie Caravaningowym Staszów 2023 i Europa Rally 2023 Kraków. W spotkaniu wzięli udział : Małgorzata Wilk- Grzywna - Dyrektor ROT Kielce, Piotr Dwurnik - Czlonek Zarządu ROT Kielce, Monika Zawlińska - Komitet Organizacyjny Europa Rally 2023 Kraków, Prezes Zarządu WCC Warszawa, Andrzej Zawilinski - Prezes Zarządu Grupy Elcamp, Andrzej Saenger - Prezes Buerstner Polska, Krzysztof Sidowski - CamperTeam Świętokrzyskie.

Po spotkaniu goście zwiedzili CamperPark Bałtów, zapoznali się z nowoczesnymi urządzeniami do obsługi kamperów Firmy Camer- System. Uczestnicy zlotu podkreślali profesjonalne przygotowanie zlotu, nowoczesność infrastruktury caravaningowej oraz bliskość zimowych atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Miło nam poinformować że Polski Caravaning po raz kolejny był patronem medialnym tego jakże udanego zlotu.


Szymon Kwiatkowski23.02.20220 zdjęć 20