ReklamaA1 - katalog ACSI

OBLICZA CARAVANINGU

miesiąc temu  10.04.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Zdrowych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Partnerzy, Szanowni Czytelnicy!

Przyszło nam spędzać święta wielkanocne w niecodziennych, nowych, dotąd nieznanych okolicznościach. O spotkaniach rodzinnych w dużym gronie pomożemy tylko pomarzyć, podobnie jak o świątecznych wyjazdach kamperami, przyczepami kempingowymi, z namiotami. Sytuacja jest o tyle trudna, że tak naprawdę nie znamy dokładnej daty końca "szaleństwa" związanego z koronawirusem.

Jednak my, Redakcja oraz Wydawca "Polskiego Caravaningu", staramy się patrzeć w przyszłość z dużą dozą pozytywnej energii. Wiemy, że nawet po bardzo długiej przerwie od podróży nasza społeczność szybko wróci na "właściwe tory". Mamy do tego bezpieczne narzędzia w postaci mobilnych domów. Cała branża już przystosowała się do nowej sytuacji i po prostu wyczekuje nowych, miejmy nadzieję, pozytywnych wieści. To cieszy. Cieszy również aktywność naszych Czytelników, którzy wspierają się nawzajem, dzielą wspomnieniami i zachęcają zarówno do pozostania w domach jak i do planowania kolejnych wypraw. To dzięki Wam, dzięki całej społeczności damy radę.

My w to mocno wierzymy.

Z okazji tych Świąt życzymy więc zarówno sobie jak i Wam dużo cierpliwości, wytrwałości i zdrowia. Chcemy się spotkać już po zakończeniu obecnej sytuacji w dokładnie takim samym gronie. Na kolejnym kempingu, zlocie, targach lub nieformalnym spotkaniu przy grillu.

Wszystkiego dobrego!

#zostańciewdomach 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony