artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - ACSI
Adria Twin Supreme
  fot. Adria Adria Twin Supreme

#vanlife Tiny Maze Adria Twin 640 SGX

Czas czytania 4 minuty

„Tina Maze to słoweńska narciarka alpejska, wielokrotna medalistka olimpijska i mistrzostw świata oraz zdobywczyni Pucharu Świata. Wraz z partnerem Andreą Massi zapisali jedną z najbardziej inspirujących kart w historii narciarstwa alpejskiego. Adria Mobil jest dumna, że może być częścią i kontynuacją ich opowieści”.

To krótkie podsumowanie kończy filmowy materiał o wspomnianych sportowcach, a jednocześnie pokazuje kierunek, w jakim podąża zamysł produkcyjny kamperów Adria. Mamy tutaj do czynienia przede wszystkim z baczną obserwacją potrzeb użytkowników oraz z kreowaniem rozwiązań i propozycji dla ludzi preferujących aktywny styl życia. Dla jednostek podążających za wyzwaniami, przepadających za przemieszczaniem się w pogoni za zewem natury.

Tina Maze po zakończeniu zawodowej kariery sportowej, rozpoczynając rozdział #vanlife z nową generacją kampervana Adria Twin Supreme, jest typową reprezentantką całego pokolenia. Mowa o grupie ludzi w wieku 30-40 lat, o wspomnianych zamiłowaniach, do których należy zaliczyć również chęć spędzania czasu na wolnym powietrzu, pragnienie odkrycia prostszego stylu życia, przygody z rodziną i przede wszystkim podążanie za własnymi pasjami. W przypadku Tiny są to oczywiście narciarstwo, a poza sezonem zimowym – windsurfing. Dodatkowo jest baczną obserwatorką zjawiska #vanlife, które jest najbardziej rozpowszechnione w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie.

Reklama#vanlife Tiny Maze Adria Twin 640 SGX 1
Adria Twin Supreme promowana przez narciarską parę to reprezentant linii Twin, charakteryzującej się otwartym wnętrzem w stylu „cabin loft” z dużym szyberdachem i panoramicznym oknem, które nadają wnętrzu tego kampervana wrażenie bliższe wnętrzu kampera. Łączy się to z niezwykle praktyczną aranżacją, obejmującą nowoczesne adaptacje kuchni, łazienki i sypialni. Dobre założenia projektowe modelu Twin Supreme potwierdza niedawne zdobycie przez pojazd europejskiej nagrody za innowacyjność, co dodatkowo motywuje do jego zakupu nowych nabywców, zarówno fanów kampervanów, jak i nowicjuszy takich jak Tina.

Układ pojazdu Tiny Maze to naprawdę świetny wybór dla światowej klasy sportowca. Twin SGX posiada wyjątkową tylną sypialnię z podnoszonym łóżkiem, które umożliwia podwieszenie pod nim ogromnej ilości sprzętu sportowego, rowerów czy nart. Tina tak opisuje walory pojazdu: „Ten model SGX wydaje się być stworzony dla mnie! Jest tam tyle użytecznego miejsca na cały mój sprzęt narciarski, a mimo to wygląda jak małe mieszkanie. Mam wszystko, czego potrzebuję, by być z dala od domu. Jest bardzo przytulny i wygodny, nawet w górach, po całym dniu spędzonym na stoku mogę po prostu podkręcić ogrzewanie i się zrelaksować.”

#vanlife to sposób na identyfikację osób o podobnych zamiłowaniach i jednocześnie ułatwiający integrację. To hasztag z gwarancją bycia rozpoznawalnym. Trend, który narodził się kilka lat temu, widoczny w mediach społecznościowych, najszerzej na Instagramie, jednoczy ludzi wybierających kampera, kampevana lub dowolną mieszkalną powierzchnię mobilną jako własną przestrzeń i definiujących ją jako „way of life”.

ReklamaŚT2 - motorshow 06.02-07.04
Artykuł pochodzi z numeru 2 (99) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Szymon Kwiatkowski10.12.2021 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News