artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper
Premium na dwóch i czterech kołach

Premium na dwóch i czterech kołach

Czas czytania 1 minuta

Ambasador marki Carthago otwiera sezon kolejnymi zwycięstwami. Tadej Pogačar po lutowym starcie w Tour of Andalucia, kilka dni temu stanął również na szczycie podium w wiosennym klasyku Paryż-Nicea.

Słoweński kolarz zawodowy Tadej Pogačar jest na początku roku w imponującej formie. Swój rower transportuje na czas treningów i zawodów kamperem Carthago c-compactline.

Carthago od kilku lat wspiera światowej klasy sportowca. Marka samochodów kempingowych klasy premium jest również przyzwyczajona do wygrywania. Ostatnio udowodniła to odnosząc dwa zwycięstwa w głosowaniu na kampera roku w plebiscycie magazynu „Reisemobil”.

Carthago c-compactline dla fanów dwóch kółek

Przy szerokości zabudowy wynoszącej zaledwie 2,12 m Carthago c-compactline klasy A jest nie tylko zwinnym kamperem. Dzięki niskiej ramie AL-KO i pełnowartościowej podwójnej podłodze gwarantuje zabranie ze sobą pokaźnej ilości sprzętu kolarskiego. W przestronnym tylnym garażu jest mnóstwo miejsca na rowery.

W środku rowerzysta i inni podróżni mogą zrelaksować się w wygodnym salonie w kształcie litery L, naładować baterie posiłkiem z funkcjonalnej kuchni, wziąć orzeźwiający prysznic w praktycznej łazience, by po zmierzchu skorzystać z dużych łóżek w części sypialnej. Ubrania i sprzęt można przechowywać także w dużych schowkach i szafkach nad głową w części mieszkalnej

Fot. Carthago


Rafał Dobrowolski28.03.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News