OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  16.03.2017, ~ Administrator   

Po przebrnięciu przez wszystkie niezbędne procedury, udało się wyłonić nowego prezesa w Polskiej Organizacji Turystycznej. Został nim Marek Olszewski, który, jak sam o sobie mówi, jest „człowiekiem-praktykiem” sektora turystyki.

Nowy prezes to człowiek przede wszystkim z olbrzymim doświadczeniem. W ciągu 30-letniej pracy w sektorze organizatora turystyki oraz hotelarskim poznał tę branżę od podstaw. Nieoficjalne komentarze mówią o tym, że to dobry czas na Olszewskiego, którego pierwsze deklaracje dotyczą integracji wszystkich organizatorów turystyki przyjazdowej. Cel? Osiągnięcie lepszej promocji w kraju i za granicą - to daje podstawy do tego by sądzić, że jest to człowiek, który zna potrzeby w tym zakresie. Kolejna deklaracja tyczy się prowadzenia systematycznej pracy z samorządem gospodarczym turystyki po to, aby był on bardziej zaangażowany i aktywny.

W rozmowie z redakcją TTG Central Europe pan Marek Olszewski, od 10.03.2017 roku prezes POT, powiedział:

– Należy skonsolidować wszystkie podmioty gospodarcze działające w gospodarce turystycznej, aby zwiększyć efektywność działań promocyjnych sprzedaży naszych usług na rynkach zagranicznych.  A więc gestorów obiektów, infrastruktury komunikacyjnej, szeroko rozumianych gestorów bazy atrakcji turystycznej no i oczywiście tour operatorów przyjazdówki. Uważam, że dużo dobrego zrobiono w regionach w zakresie stworzenia produktów turystycznych, a teraz nadeszła pora mocno uderzyć na rynki zagraniczne z naszą ofertą, nie zapominając o rozwoju turystycznym rynku krajowego, który rozwija się bardzo dynamicznie.

Źr. ttg.com.pl

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony