OBLICZA CARAVANINGU

miesiąc temu  24.10.2020, ~ Szymon Kwiatkowski   

Bogate wydanie targowe najnowszego magazynu

Numer targowy musi być tłusty! I taki jest najnowszy, piąty Polski Caravaning. Tym razem proponujemy Wam ponad 140 stron skoncentrowanych na naszych wspólnych pasjach – podróżowaniu, motoryzacji i czerpaniu przyjemności z życia. Te walory zawsze znajdziemy w naszych pojazdach – kamperach i przyczepach.

Nie zwalniamy tempa! Pomimo gorącego targowego okresu oddajemy w Wasze ręce numer, który kipi od nowości i jest zwierciadłem „kamperowego boomu” ostatnich miesięcy. Fenomen ten świetnie ilustrowała ilość tabliczek z napisem „sprzedany”, instalowana przez wystawców pojazdów w trakcie trwania targów w Poznaniu. To zjawisko, które pokazuje jak silna jest w nas potrzeba podróżowania. Nie tłumimy jej ze względu na pandemię. Szukamy po prostu bezpiecznych metod jej realizacji, do których należy posiadanie i przemieszczanie się domem na kółkach.

W najnowszym wydaniu znajdziecie obszerne relacje z dwóch imprez targowych – największych targów caravaningowych na świecie organizowanych w Düsseldorfie, oraz poznańskiej imprezy połączonej ze zlotem camperów. Przeczytajcie więc Caravan Salon 2020 - Targi Wysokiego Standardu, oraz Caravans Salon 2020 – 3 dni poznańskich targów.

Dla wiecznie głodnych podróży mamy coś specjalnego! Tym razem wśród relacji z trasy znalazły się Wyspy Owcze - wulkaniczny archipelag na Morzu Norweskim, propozycja podróży Wzdłuż Zachodnich Rubieży Polski i spędzenie Nocy Na Nordkapp. Wybierzemy się na eksplorację odległych zakątków Ameryki jadąc Kamperem Po Dzikim Zachodzie a wybierając się na wyprawę z dużym marginesem swobody i zakładając Noclegi Na Dziko będziemy mogli poznać doświadczenia naszej czytelniczki, która twierdzi, że „co kraj, to obyczaj”.

Rozmowa z Maciejem Sinczakiem, dyrektorem nowopowstającego Warszawskiego Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi” zbiega się z otwarciem salonu przypadającym na 17 października, wraz z inauguracją ciekawych, nowatorskich metod sprzedaży i promocji caravaningu. My także uważamy, że sport i aktywność to świetne sposoby na sukces! 

Cała pula ciekawostek sprawi, że bieżący numer z pewnością zagości w poświacie nocnej lampki. Dowiesz się dlaczego Elon Musk inwestuje w caravaning, co się stało z Chevroletem 3800 Steve’a McQueena, czy za pomocą kampera można powstrzymać Inwazję Obcych?

Redaktor Piotr Łukaszewicz wprowadził w tryby naszej testowej maszyny kampera Sun Living S70SP dostarczonego przez Grupę ElCamp – o walorach  części mieszkalnej oraz możliwościach jezdnych platformy Fiata Ducato przeczytasz na 6 stronach testu!

Dla majsterkowiczów tym razem garść porad z zakresu mycia przyczepy z osadów i nalotów wszelkiego typu, oraz sposobów na utrzymanie jej w czystości. W tym samym dziale Urszula Kędzia wyjaśnia, czy podczas przebudowy wozu strażackiego na kampera można w nim znaleźć śpiącego strażaka i pożarnicza czerwień sprawdza się w caravaningu?

Wśród prezentacji znajdziemy między innymi marki nobelART, CarGo!, kapsuły Azar4, serię Sonic od Adrii wraz z liniami Supreme, Plus i Axess, kampery od CityMotors, pojazdy Rapido z serii C, Rimor Evo Sound, luksusowe Morelo, Lyseo Time T 727 G Limited od Bürstnera, zbudowaną ze smakiem włoską Laikę Kosmo 512, oraz wiele prezentacji nowych wypożyczalni i punktów sprzedaży kamperów.

Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony